Results 1 to 12 of 12

Thread: Боя ROSSO Alfa! СПЕШНО!!!

  1. #1
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default Боя ROSSO Alfa! СПЕШНО!!!

    Ebati idiotskite magazini nikade nemogat da mi napraviat boiata da si prysna broniata:Tazi boia ne moje da se napravi''tva vikat ebati nekadyricite niakoi da znae v Plovdiv magazin za boi s PS?

    ====
    Ебати идиотските магазини, никъде немогат да ми направят боята да си пръсна бронята! "Тази боя не може да се направи'' тва викат ебати некадъриците! някой да знае в Пловдив магазин за бои с ПС?
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  2. #2
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Питай TwinSpark.
    А ако няма ела до София - според мен 20-30лв. за гориво са оправдани пред риска да имаш броня с друг или подобен цвят.

    Въпреки, че боите вече се правят само на компютър и който може да работи бърка трудно.... но майсторите винаги са могли да ни учудват
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  3. #3
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    kakvo stanba s boiata - nameri li?
    4e i men me 4aka mazane - niakakyf zadnik me e odral

    ============
    какво станба с боята - намери ли?
    че и мен ме чака мазане - някакъф задник ме е одрал
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  4. #4
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default uj se nameri!

    Takava boia ne se nameri shtoto e unikalna,vishnevo cherveno sys sini ottenyci zavisimost ot slynceto abe strahotna rabota!Namerih edna mnogo blizka na 98%do tazi i to as si namerih nabyrkah na Kompa che prodavachkite biaha 2 momichenca koito kato im govoreh za boi i tn. me gledaha kato trybi!!!Abe dobre e gore dolu!LESONAL E BOIATA!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  5. #5
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default Re: uj se nameri!

    Quote Originally Posted by alfamilano
    Takava boia ne se nameri shtoto e unikalna,vishnevo cherveno sys sini ottenyci zavisimost ot slynceto abe strahotna rabota!Namerih edna mnogo blizka na 98%do tazi i to as si namerih nabyrkah na Kompa che prodavachkite biaha 2 momichenca koito kato im govoreh za boi i tn. me gledaha kato trybi!!!Abe dobre e gore dolu!LESONAL E BOIATA!
    Би ли ми дал каталожния номер на боята.. освен марката която си споменал... защото и моята алфа е със същата "трудна" боя... пробвах се да я докарам... но не съм много доволен от резултата...
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

  6. #6
    Запален алфист рали's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    софия
    Age
    56
    Posts
    178

    Default

    виж в магазина но глазурит на плиска червена алфа казваш няма друго червено но мисля че беше № 130 росо скъпичка е отиваш на трета група боя

  7. #7
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default боя

    А бе един си боядиса Типо-то с червено от гамата на Ферари-1973г-Глазурит е боята
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    48
    Posts
    209

    Default

    Добри марки бои са: Standox, GLasurit, Sikkens и в случая с боите важи с пълна сила правилото - евтиното излиза скъпо А пук утре ще проверя как стои въпроса с този червения цвят, стига да не забравя де

  9. #9
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by рали
    виж в магазина но глазурит на плиска червена алфа казваш няма друго червено но мисля че беше № 130 росо скъпичка е отиваш на трета група боя
    По каталога на сикенс Россо 130 е около 12 разновидности според годината и настроението Иначе всички червени алфи са 130, та добре че моя майстор ги тества с тест лентичките дето има такова россо 130 че номж си представиш. За пример ще ти дам на Вальо алфата по обозначения и години е като на Насо но са два различни цвята според тест лентите на сикенс

    П.С. С тест лентите и "настройката" на боята не всеки може да се справи иска си тренирано око. На бат ви Еньо мареата му е толко зелено грозна че квото и да и туриш се и стои кат оригинално . Червеното е доста капризно и си иска тренирано око
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  10. #10
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by рали
    виж в магазина но глазурит на плиска червена алфа казваш няма друго червено но мисля че беше № 130 росо скъпичка е отиваш на трета група боя
    По каталога на сикенс Россо 130 е около 12 разновидности според годината и настроението Иначе всички червени алфи са 130, та добре че моя майстор ги тества с тест лентичките дето има такова россо 130 че номж си представиш. За пример ще ти дам на Вальо алфата по обозначения и години е като на Насо но са два различни цвята според тест лентите на сикенс

    П.С. С тест лентите и "настройката" на боята не всеки може да се справи иска си тренирано око. На бат ви Еньо мареата му е толко зелено грозна че квото и да и туриш се и стои кат оригинално . Червеното е доста капризно и си иска тренирано око
    Това е и моята мисъл - отзад, на капака на багажника е означено rosso 130, но като я сравнихме с тази при бояджията, седеше някак си по-светла... а моята е с някакви виолетови нюанси, които се менят в зависимост от ъгъла на гледната точка, от интензитета на светлината, от това колко съм препил нощеска и е...а ли му мамата от какво още

    Некой да има конкретни идеи и предложения?!
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

  11. #11
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default боя

    Понякога от партида до партида при боите при един и същи цвят има разлика,да не говорим за някои бои-при тях от един цвят две кутии отвори-една с една няма еднаква
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  12. #12
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by Z:)m
    Това е и моята мисъл - отзад, на капака на багажника е означено rosso 130, но като я сравнихме с тази при бояджията, седеше някак си по-светла... а моята е с някакви виолетови нюанси, които се менят в зависимост от ъгъла на гледната точка, от интензитета на светлината, от това колко съм препил нощеска и е...а ли му мамата от какво още

    Некой да има конкретни идеи и предложения?!
    те тва точно Росо 130 има и букви
    A, B , B/B A/A "ела-ме-ритни"
    130 B/B което би требвало да е баш си Alfa Rosso, по каталозите го има в 20 нюанса от виолетово до жълтоогнено червено

    да не говорим как се влияе от слънцето, пласмасовите детайли стават на виолетови - огледала прагове спойлери ...

    просто е ад
    спасението е цялостно пребоядисване, и това пак е временно решение
    мойта вече има към 4-5 минимум разцветки на червено и ми се гади ....
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •