Results 1 to 15 of 299

Thread: Календар за 2010 - инфо и заявки.

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,586

    Exclamation Календар за 2010 - инфо и заявки.

    Първо искам да помоля да ограничите спама, който със 100% сигурност ще залее темата след малко.

    И така, календара за 2010г е готов !!! Искам за това да благодаря на хората, които помогнаха, и на тези които искаха и се опитаха да помогнат! Без тях щеше да е по-трудно. По-долу ще видите линк, от който можете да изтеглите нискокачествено превю на календара във формат .pdf. И за да се опитам да пресеча отсега излишни разправии, обяснявам за какво става дума :

    1. Превюто е нискокачествено, защото някак си мисля че труда на хората трябва да се уважава. Почти месец работа по календара (освен всички други задачи и проблеми на ежедневието) не струва една усмивка... Още повече след огромното количество почти негативни мнения за календара...
    2. Тази година честваме 100 години славна история на марката Алфа Ромео. По този повод в календара са събрани снимки и информация за легендарните модели, допринесли за имиджа и успеха на компанията - било то на пистата, или на пътя. Също така място в календара намериха и някои интересни и редки модели, които наистина си струва да се видят и познават. Ако обърнете внимание, някои от моделите са директни предшественици на настоящите - 33, 159, 8С ... Отделил съм място и за рожденната дата/месец на марката, и на най-голямото събитие за България - Италфест. Мисля че това ще отговори на въпроса "Ма защо го няма еди-кой-си модел". Сами разбирате, че всички модели не могат да бъдат на един календар, освен това както казах по-горе, тази година е по-специална за Алфа.
    3. Тъй като пари за печата няма заделени, ще помоля всеки, който иска да си закупи календар, да се запише със желаната бройка. Както видяхте - колкото повече, толкова по-евтино.
    4. Пак да напомня - ограничете безсмислените коментари, за да може темата да е подредена, и да бъде максимално полезна за всички.

    Тъй като явно ще трябва аз да се оправям и с финансовите въпроси, ето ви най-важната информация :

    Цената на календара е 20 (двадесет) лева - при поръчка на 100 броя за дигитален офсетов печат на хубава и плътна хром-хартия с лак. В цената са включени и минималните разходи по предпечата и изработката на календара. (13 листа формат A3 + твърда подложка и спирала)

    Всеки заявил конкретна бройка календар/и, да изпраща точната сума по сметка в банка ДСК :

    IBAN : BG90STSA93000014033012 , BIC : STSABGSF , Александър Димитров

    Моля ви в полето за основание за превода да впишете
    "Х(бройката) бр календари за (името и ника ви)",
    за да знам за какво става дума - например "2 бр календари за Иван Петров vankata".

    Крайната дата за преводите е 27 Януари 2010г (сряда) !

    След като станат готови календарите, ще изпращам с куриер на посочени от вас адреси - но това ще се организира после.

    Ето линка за файла с превю-то, а по-долу ви слагам и новата заглавна страница

    Привелите пари ще бъдат съответно изписвани в табличката до превюто, за да си следите и вие как се движат нещата.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails AlfaRomeoFaceProject.jpg   Untitled.jpg  
    Last edited by Alfa User; 09-03-2010 at 16:28. Reason: важно инфо !
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •