Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 35

Thread: VFTI's Areze 2.5 v6 ...game over

  1. #16
    Мечтае за напомпана печка ScuderiaItalia's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    298

    Default

    Важното е, че ти няма нищо. Това с краш теста са глупости, защото един приятел се беше удрял доата сериозно в едни скали и беше станало мазало и не беше сплескана колата. Не си заслужава да се наливат пари, защото е 156ца, иначе оправия на ламарини винаги има. От почти 10 години помагам на дъртия и съм виждал какво ли не.
    Alfa Romeo GT 1.9 16V JTD
    Lancia Musa 1.4i 16V Automatic
    Alfa Romeo 145 1.3 8V Boxer

  2. #17

    Default

    А на тоя полай ще му бъде ли повдигнато някакво обвинение, с правната част какво се случва, че ми е интересно?

    Понеже те напоследък са се вманиачили за всяко нещо да свалят номера, аз съм към полицаите имам сериозно негативно мнение, което са си заслужили 80% от всички, работещи в МВР и КАТ, та ми е интересно какво се случва там, кой ще плати за щетите, някакво обвинение ще повдигнеш ли/повдигна ли (ако си вече, и какво?).
    Alfa Romeo 156 1.8 SW TS 144hp

  3. #18
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Обвинения и дела няма да водя, мъчно ми е но няма да търся нищо друго. Приемам случката за шанс, радвам се че съм здрав и продължавам напред. Щетите по колата, ще бъдат покрити от гражданската отговорност на полицейския автомобил(Бул инс). Кога и колко все още не знам. За моето състояние се погрижи фирмата в която работя,а за душевното семейство, приятели и алфисти
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  4. #19

    Default

    Е, разбира се, че най-важното е да си жив и здрав ти самия, другото е ламарина, колкото и да ни е любима и на сърце.
    Alfa Romeo 156 1.8 SW TS 144hp

  5. #20
    МалоУмник Ladjov's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    369

    Default

    Важното е , че си здрав ! Другото каквото и да говорим всички тук са ламарини .
    Не знам колко трудно би било да си намериш здраво купе с блокирал двигател и да ползваш останалото от колата за донор
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD CF3 115CV {06.01г.} Progression / Limited edition (I) My love

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by Ladjov View Post
    Не знам колко трудно би било да си намериш здраво купе с блокирал двигател и да ползваш останалото от колата за донор
    Има много. Пълно е с умрели спаркове, дето някой не са му се давали 300 лева да смени ремъците и филма е приключил трагично.

  7. #22
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Момчета не се вкарвайте в тия филми....загубено време...гледайте по напред..
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #23

    Default

    Венци, радвам се, е си добре и ти няма нищо, освен стрес. Баща ми не оцеля в 147 след жесток удар отстрани от едно Стило на 9.11.17. Въпреки завеси, възглавници, 24 дена се мъчи в интензивното на Окръжна. Сега ще ги разнищя докторите, че имам мноооого съмнения

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post

    Някой да има предложение за евтини коли под наем?
    ФВ Голф 4/ 5 врати 1,6 бензин, винетка.
    Опел Корса 2008г 1,2 бензин 80 кс, 5 врати.
    Ако има интерес на ЛС.
    Volvo S80 D5 awd 2010г.

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Момчета не се вкарвайте в тия филми....загубено време...гледайте по напред..
    Има истина в думите ти, НО ако някога си намерил твоята половинка с която да гоните вятъра е малко по различно.
    Казвам ти го като човек възстановил кола от челен удар със 140. Просто защото беше моята кола. Е и малко на инат ама айде.

  11. #26
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by S_BANKOV View Post
    Има истина в думите ти, НО ако някога си намерил твоята половинка с която да гоните вятъра е малко по различно.
    Казвам ти го като човек възстановил кола от челен удар със 140. Просто защото беше моята кола. Е и малко на инат ама айде.
    Челен удар в какво?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #27
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    http://www.speedycars.eu/ точно момче със здрави коли на нормални цени.
    Радвам се, че сте здрави с кучето.

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  13. #28

    Default

    Задница на гранд чероки 88 година. Тъпа история.
    Улична гонка неделя 8 март. 7 часа сутринта. Няма кой да те напсува. Засякохме се с приятел с който отдавна водехме спор за това кой е по бърз. На един мост го пуснах и се прибрах зад него на 20 30 метра. На моста беше и джипа и девойката която се движеше с 50 влезе между нас. Той чукна спирачка заради разшерителя на моста, тя закова, аз я бутах 20 метра още на пред. На джипа теглича беше ожулен. При мен беше страшно рога калници капак радиатори греди камбаната на ск. Бях си виновен понесох си последствията. Оправих си колата и едва тая есен я оставих. Рога ших, ск сменях, тенекия боя, ала бала, оправих я.
    Имах още много прекрасни моменти с нея.

  14. #29

    Default

    Quote Originally Posted by S_BANKOV View Post
    Задница на гранд чероки 88 година. Тъпа история.
    Улична гонка неделя 8 март. 7 часа сутринта. Няма кой да те напсува. Засякохме се с приятел с който отдавна водехме спор за това кой е по бърз. На един мост го пуснах и се прибрах зад него на 20 30 метра. На моста беше и джипа и девойката която се движеше с 50 влезе между нас. Той чукна спирачка заради разшерителя на моста, тя закова, аз я бутах 20 метра още на пред. На джипа теглича беше ожулен. При мен беше страшно рога калници капак радиатори греди камбаната на ск. Бях си виновен понесох си последствията. Оправих си колата и едва тая есен я оставих. Рога ших, ск сменях, тенекия боя, ала бала, оправих я.
    Имах още много прекрасни моменти с нея.
    И после я продаде на някой нещастник без да му казваш? Едва ли си се ударил със140.
    Last edited by lordliness; 22-12-2017 at 12:12.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  15. #30

    Default

    Quote Originally Posted by S_BANKOV View Post
    Задница на гранд чероки 88 година. Тъпа история.
    Улична гонка неделя 8 март. 7 часа сутринта. Няма кой да те напсува. Засякохме се с приятел с който отдавна водехме спор за това кой е по бърз. На един мост го пуснах и се прибрах зад него на 20 30 метра. На моста беше и джипа и девойката която се движеше с 50 влезе между нас. Той чукна спирачка заради разшерителя на моста, тя закова, аз я бутах 20 метра още на пред. На джипа теглича беше ожулен. При мен беше страшно рога калници капак радиатори греди камбаната на ск. Бях си виновен понесох си последствията. Оправих си колата и едва тая есен я оставих. Рога ших, ск сменях, тенекия боя, ала бала, оправих я.
    Имах още много прекрасни моменти с нея.
    Това съвсем не е "челен удар със 140 км/ч". Дори абстрахирайки се от детайлите, самият факт че си тук за да го напишеш е показателен.



Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •