Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27

Thread: Retrofitting Connect NAV / навигация за 159

  1. #16
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Здравейте! Аз продавам навигацията по горе. Сравнително запазена е и всичко по нея работи. За съжаление нямам кода, но и не знам дали е нужен. Няколко пъти съм свалял акумолатора и самата навигация и след това тръгва без код. Също не съм свалил GPS антената, затова цената е такава. Свалена е от моята кола - 159 SW 2009г

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by marin_mv View Post
    Здравейте! Аз продавам навигацията по горе. Сравнително запазена е и всичко по нея работи. За съжаление нямам кода, но и не знам дали е нужен. Няколко пъти съм свалял акумолатора и самата навигация и след това тръгва без код. Също не съм свалил GPS антената, затова цената е такава. Свалена е от моята кола - 159 SW 2009г
    Мда , според мен това за различен размер на навито за фейса и преди не е вярно Никъде не успях да намеря такава информация

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  3. #18
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Благодарности на Grishata за добре описаната процедура по сваляне на панелите. Ако не беше тази тема, щях да си загъбя ден + няколко потрошени части

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by marin_mv View Post
    Благодарности на Grishata за добре описаната процедура по сваляне на панелите. Ако не беше тази тема, щях да си загъбя ден + няколко потрошени части
    Ням защо, радвам се , че е ила полезна темата

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  5. #20
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    За протокола.
    Навигацията модел след 09г. е доста по-сложна за монтаж. Но си струва.
    Буксата е тип quadlock и не минава само с един допълнителен пин, а с цялостна смяна.
    Като тази вдясно:

    След няколко часа окабеляване и монтаж, всичко работи, включително Blue and Me.



    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  6. #21

    Default

    Буксата продава ли се някъде или ти си я взел от някоя друга кола с тази навигация, поздравления за труда.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

  7. #22

    Default

    Ехеее, евала за труда, изглежда много по-добре от старата навигация. А има ли някаква форма на тъч или пак се въртят бутоните

  8. #23

    Default

    Пак се върти. Последните карти вече са на 5 години обаче. На мен най ми липсва, че не може да се пригоди aux кабел.



  9. #24

    Default

    Е блутут не ти ли харесва повече? Доста по-удобно ми се струва на мен... Иначе май наистина няма смисъл вече от оригиналните навигации... Китайските си ги правят да изглеждат като оригиналните и не стоят грозно а са толкова по функционални..

  10. #25

    Default

    Блутуута е само за разговори, не стриймва музика. Освен ако (надявам се ) съм пропуснал тази функционалност?



  11. #26
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Боби, на който преди няколко дни монтирахме B & Me вече откри възможност за streeming:
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...treeming-music

    Относно буксата - продава се, но са много модификации.
    Трябва да се търси точно като тази вдясно на снимката, която съм пуснал.
    Най-добре е да се вземе оригиналната букса, но аз лично не успях да намеря такава.
    Възможно е да става от Giulietta с най-обикновено радио. Следва да е с quadlock предвид годината на п-во.
    Относно аукс - има два аукс входа.
    B & Me модулът ползва единият, има и още един свободен.
    Има и видео вход за камера за задно виждане.
    Не е зле.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by Scrapera View Post
    Боби, на който преди няколко дни монтирахме B & Me вече откри възможност за streeming:
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...treeming-music
    Ще го пробвам, мерси.



Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •