Results 1 to 6 of 6

Thread: 164

  1. #1

    Smile 164

    Здравейте на всички ... Нов съм във форума от 4 години имам алфа 164 2.0 тс. И съм много доволен от нея засега,макар че има проблеми както всяка друга кола

  2. #2
    хаймана starata alfa's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София/London Uk
    Age
    44
    Posts
    587

    Default

    добре дошъл във форума колега
    сподели проблемите и ще помагаме
    алфа ромео 156 1.8 тс -на части
    алфа ромео 164 2.0тс -на части
    нисан примера п10 1,6 16в хечбек

  3. #3
    Запален алфист kongogo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    162

    Default

    Добре дошъл

  4. #4

    Default

    здравейте. Проблема ми е съединителя, като се връща и от време на време ми се връща до половината и трябва да го връщам с крака. също и скоростите като ми загрее колата и първа ми хърка.
    Да добавя че сам на 19 год. от Пловдив... от 1 година г/д имам книжка,още не ги разбирам много нещата.

  5. #5
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Привет и добре дошъл .
    На 19 години и вече капитан на кораб - похвално

    Така на последния ти въпрос :
    Виж нивото на спирачната течност , ако е нормално се подготви за смяха на помпа на съединителя . Намира се на ужасно кофти място над педала - не е скъпа но е гадна работа .
    Другото което може да създава проблеми е работното цилиндърче на съединителя - намира се върху скоростната кутия - ще го видиш и познаеш лесно - от страната на въздушния филтър като погледнеш надолу към скоростната кутия .
    Скоростите дето хъркат ще ги измислим като оправим помпата и сме сигурни в коректната работа на съединителя .

    Дай повечко инфо за колата - години , модификация , ако се намира и някоя снимка да и се порадваме и ние .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by sunny2006 View Post
    Привет и добре дошъл .
    На 19 години и вече капитан на кораб - похвално

    Така на последния ти въпрос :
    Виж нивото на спирачната течност , ако е нормално се подготви за смяха на помпа на съединителя . Намира се на ужасно кофти място над педала - не е скъпа но е гадна работа .
    Другото което може да създава проблеми е работното цилиндърче на съединителя - намира се върху скоростната кутия - ще го видиш и познаеш лесно - от страната на въздушния филтър като погледнеш надолу към скоростната кутия .
    Скоростите дето хъркат ще ги измислим като оправим помпата и сме сигурни в коректната работа на съединителя .

    Дай повечко инфо за колата - години , модификация , ако се намира и някоя снимка да и се порадваме и ние .
    ми... 94 год. 2.0ТС. Имам Тръби за климатик,обаче нямам климатик нз защо, но търся. Друго нзз ако нещо някой го интересува да пита ..

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •