Results 1 to 15 of 15

Thread: 145 from Italy

  1. #1

    Default 145 from Italy

    Здравейте бъдещи колеги,

    Реших да си купя Алфа 145. Смятам да я закупя обаче директно от Италия. Знаете ли италиански сайт от вида на mobile.bg?
    Ще ви бъда много благодарен.

    Имам още един въпрос: Хубави ли да автомобилите с цени между 1000 и 3000 лева?

    Мерси!

  2. #2

    Default

    перфекни са

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    перфекни са
    Да го разбирам това като ирония ?

  4. #4
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    Защо ирония... те наистина са перфектни... за парите си
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  5. #5
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    www.autoscout24.it
    разгледай тука
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Cvetelin
    www.autoscout24.it
    разгледай тука
    Цветелине,

    Много ти благодаря за сайта, и за бързия отговор. Когато си купя колата - ще пиша.

    Спорна седмица на всички и Честит Трети Март.

  7. #7
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Quote Originally Posted by FoX
    Quote Originally Posted by Cvetelin
    www.autoscout24.it
    разгледай тука
    Цветелине,

    Много ти благодаря за сайта, и за бързия отговор. Когато си купя колата - ще пиша.

    Спорна седмица на всички и Честит Трети Март.
    пишенето едно на ръка... почерпката му е майката
    айде успех дано намериш нещо читаво
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  8. #8
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Аз имам въпрос по темата - има ли смисъл да си вкарвам в близко бъдеще 33-ка от Италия или от чужбина като цяло ?
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  9. #9
    Cuore sportivo lyuli's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    София
    Posts
    428

    Default

    в mobile.de също излизат коли, които са в Италия, но тр. да се цъкне там в едното поле, за да търси само в Италия.
    Alfa Romeo Crosswagon Q4 ex ones: Alfa Romeo 166TS, Alfa Romeo 147 1.9JTD & 145 1,6 boxer

  10. #10

    Default sss

    Един съвет от мен...По добре си докараи от германия..по-евтино и по запазени са колите...казвали са ми че в италия евтините коли са счупеняци...и да не е макс 1000 лева да спестиш + това тука я регистрираш ала бала и то ..... се едно от тука.....

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

  11. #11
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default Re: sss

    Quote Originally Posted by ma7e4k0
    Един съвет от мен...По добре си докараи от германия..по-евтино и по запазени са колите...казвали са ми че в италия евтините коли са счупеняци...и да не е макс 1000 лева да спестиш + това тука я регистрираш ала бала и то ..... се едно от тука.....
    По-запазени да, но по-евтино в никакъв случай.
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  12. #12
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    те казват и че гоуфо бил баш автомобилът
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  13. #13
    Икономичен циклител
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София, ж.к. Дружба
    Age
    38
    Posts
    55

    Default Re: sss

    Quote Originally Posted by ma7e4k0
    Един съвет от мен...По добре си докараи от германия..по-евтино и по запазени са колите...казвали са ми че в италия евтините коли са счупеняци...и да не е макс 1000 лева да спестиш + това тука я регистрираш ала бала и то ..... се едно от тука.....
    Е та 1000 лв. малко пари ли са??? За толкова пари ще си плати регистрацията, гражданската, данъка, пълното каско и смяна на ремък, ролки, масла, филтри. Даже може и за едно кафе да му останат пари да пие
    145 1.9 JTD '99

  14. #14

    Default Re: sss

    Quote Originally Posted by lgancho
    Quote Originally Posted by ma7e4k0
    Един съвет от мен...По добре си докараи от германия..по-евтино и по запазени са колите...казвали са ми че в италия евтините коли са счупеняци...и да не е макс 1000 лева да спестиш + това тука я регистрираш ала бала и то ..... се едно от тука.....
    Е та 1000 лв. малко пари ли са??? За толкова пари ще си плати регистрацията, гражданската, данъка, пълното каско и смяна на ремък, ролки, масла, филтри. Даже може и за едно кафе да му останат пари да пие
    Абе незнам ама аз ги гледам за по 500 - 750 евро в германия....145,146 секакви ... познавам един с една 146-ца от италия.....БОКЛУК само срами марката ... е вярно 4е я взе по евтино ( с около 1500 лв по- малко, но тои после даде около 3000 да я оправи и все още неварви...незнам дали е късмет...ама според мене италианците карат колите до последно.. ли4но мое мнение

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

  15. #15
    Старши алфист Оги's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Пазарджик
    Posts
    524

    Default

    Всичко е до късмет.Мойте и двете коли са от Италия алфа145ца и Рено еспейс.Да чукна на дърво съм доста доволен от количките.
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •