Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Млад техник > Алфа Ромео 145/6
Алфа Ромео 145/6 Въпроси и отговори, свързани с поддръжката. Съвети при покупка.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 11-05-2018, 23:01   #16
SwappeR
The curseD

SwappeR's Avatar

Quote:
Originally Posted by bobi1997 View Post
От Делта 2-ра серия е салонът, само че. Не от Дедра. Ето това е: https://www.google.bg/search?q=lanci...KUbG75tCkD2kM:

Аз честно казано доста италианки съм пробвал до сега и на неудобен салон не съм се натъквал. Но си зависи от човека и предпочитанията де. Щото има по-едрички хора, на които не им е комфортно в такова Рекаро и ги ръби.

Иначе имам салон от старата ми 146, който е почти без никакви забележки и се нуждае само от едно пране, че си прашлясва на село. Ако имаш интерес пиши ще се разберем за цена на мен и без друго не ми трябва, но имай предвид, че е от сивите плюшени от боксерите 95-96 г.

Много благодаря за предложението, ама след като видях това якото Рекаро ми се иска да си намеря такова, та дори и само за отпред. Много удобно ми изглежда, а аз много обичам салони с по-голяма странична опора. Защото като се поотпусна с Ti-ката предполагам ще си я карам подобаващо бързо в завоите. Единствените ми опасения са, че няма да намеря подобно салонче много лесно
Alfa Romeo 146 ti
SwappeR is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2018, 23:13   #17
bobi1997
scarico diretto

bobi1997's Avatar

Това Рекаро точно е уникално. Като седнеш и те обхваща отвсякъде, удобно, бе голям кеф. За визията въобще не коментирам - без да казвам силна дума това е един от най-красивите салони за лек автомобил въобще. Отдавна да съм боднал такова ако не държах интериора да си ми е заводски.

Иначе може и да ти отнеме време, защото са редки сравнително, но си струва да потърсиш. Като жокер мога да ти кажа от кои точно коли да го търсиш. Категорично Ланча Делта 2-ра серия с 4-ри врати (освен ако не искаш да преправяш релси, макар че за този салон си струва ), като модификациите са следните:
-2.0 Turbo
-2.0 16v
-1.8 16v V.V.T.
, като при последните 2 е според нивото на оборудване, но се срещат. Това за 4-вратите. При 2-вратите съм го срещал дори и на turbodiesel.
Успех с търсенето!
Old 11-05-2018, 23:23   #18
SwappeR
The curseD

SwappeR's Avatar

Quote:
Originally Posted by bobi1997 View Post
Това Рекаро точно е уникално. Като седнеш и те обхваща отвсякъде, удобно, бе голям кеф. За визията въобще не коментирам - без да казвам силна дума това е един от най-красивите салони за лек автомобил въобще. Отдавна да съм боднал такова ако не държах интериора да си ми е заводски.

Иначе може и да ти отнеме време, защото са редки сравнително, но си струва да потърсиш. Като жокер мога да ти кажа от кои точно коли да го търсиш. Категорично Ланча Делта 2-ра серия с 4-ри врати (освен ако не искаш да преправяш релси, макар че за този салон си струва ), като модификациите са следните:
-2.0 Turbo
-2.0 16v
-1.8 16v V.V.T.
, като при последните 2 е според нивото на оборудване, но се срещат. Това за 4-вратите. При 2-вратите съм го срещал дори и на turbodiesel.
Успех с търсенето!
Много благодаря, както и за подробната информация
Alfa Romeo 146 ti
SwappeR is offline   Reply With Quote
Reply
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Млад техник > Алфа Ромео 145/6 « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules