Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 50

Thread: 33S16V Permanent4

  1. #16

    Default

    Хм, някой гледал ли го е този екземпляр?

  2. #17

    Default

    Хайде де, още стои там двор на ул. Панагюрище. Нека някой мине да я види, че аз не мога

  3. #18
    Запален алфист Triptih's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив
    Posts
    357

    Default

    Нека го погледне някой.Имам интерес към части.Има едно Ломско,ако се съберем повече хора може да го разделим.

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by Triptih View Post
    Нека го погледне някой.Имам интерес към части.Има едно Ломско,ако се съберем повече хора може да го разделим.
    Тя колата е на мое име, ама той ми я е платил. Има гражданска, но не виждам да я кара от доста време. А не ми се разправя с него и съекипниците му щот са пишман сервиз

  5. #20
    scarico diretto bobi1997's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    София
    Age
    26
    Posts
    375

    Default

    Аз бих отишъл да я видя тия дни, понеже си търся 33 или 146 но съм малко зает през седмицата. Събота или неделя там ли е?

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by bobi1997 View Post
    Аз бих отишъл да я видя тия дни, понеже си търся 33 или 146 но съм малко зает през седмицата. Събота или неделя там ли е?
    Не знам дали работят в неделя. За събота преди работеха до обяд

  7. #22
    scarico diretto bobi1997's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    София
    Age
    26
    Posts
    375

    Default

    ОК ще пробвам да мина, въпреки че има ретро парад и може и да няма никой...

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by bobi1997 View Post
    ОК ще пробвам да мина, въпреки че има ретро парад и може и да няма никой...
    Търси Краси, алфата е негова, но не по документи. Но това не го споменавай

  9. #24
    scarico diretto bobi1997's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    София
    Age
    26
    Posts
    375

    Default

    Ок, дано успея сега в съботата, че после чак на друга събота...

  10. #25
    scarico diretto bobi1997's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    София
    Age
    26
    Posts
    375

    Default

    Минах днеска около 10 ч. сутринта, но нямаше никой. Тя алфата е отстрани в едно дворче оградено с мрежа ама не ми се прескачаше да я гледам по-отблизо. Сервизът работи ли въобще, защото нямаше много признаци на живот? Ако знаете г/д кога работи може да мина през седмицата...

  11. #26

    Default

    Работи през деня, аз съм минавал. Но влезна ли вътре ще трябва да утрепам двама

  12. #27

    Default

    Хайде момчета, някой да мине да види какво става с тая кола

  13. #28
    scarico diretto bobi1997's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    София
    Age
    26
    Posts
    375

    Default

    Аз минавах наскоро. Даже говорих с Краси, два пъти я гледах, огледах я добре, вкарахме я на канала в сервиза...Мислех да я взимам, обаче и искаше малко повече пари за състоянието, в което се намира.

    Не, че колата е лоша, а и такава класика си струва, но пода е за кърпене - десен праг няма, под пасажера е лятно изпълнение с проветрение за краката. Отляво също тръгва яко ръжда, а по мотора е пълно с течове. Има и други по-дребни ръжди...

    По принцип ако имах малко повече пари не бих се замислил за такава класика, но 1200 лв в случая ми идваха повечко, а после си намерих много прилична 146 боксер за 1000, която си взех и така...

  14. #29

    Default

    Язък, тия са я съсипали. При мен нямаше грам течове, и беше малко за кърпене отпред по ръба към двигателния отсег. Тия тотално са я съсипали. Жалко за колицата.
    А Рекарото как беше?

  15. #30
    scarico diretto bobi1997's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    София
    Age
    26
    Posts
    375

    Default

    Само шофьорската беше малко протрита на гърба долу вляво иначе нищо фрапантно и фатално нямаше по салона - мен лично мнооого ме грабна тоя салон, ама всичко останало...

    Ама примерно тия течове, които видях не е може би чак толкова катастрофално - гарнитура на картер най-вероятно, кормилната рейка тече, не си спомням покрай пробката на скоростите дали не пускаше. Не работи климатика махнал е компресора ли се бил развалил и единия радиатор и перката отдясно и някви такива дребни досадни нещица...

    Честно казано не е нещо фатално цялостното състояние и някой мераклия ако се хване ще си я направи. Аз имам мерак ама съм само на 18 и нямам тия пари нужни да вложа в колата...

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •