Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 43 of 43

Thread: Grande punto

  1. #31
    Северо западняк DiStefan0's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Стърчи Патка - Видинско
    Posts
    80

    Default

    да .. има 2 червени в Пловдив, почти като моето са .. с леки липси откъм екстри .. и двете се продават от над 1 година вече

    оранджовото е като на Милена квото имаше навремето .. имам предвид като цвет

  2. #32
    Северо западняк DiStefan0's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Стърчи Патка - Видинско
    Posts
    80

    Default

    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    Чесно казано, предпочитам най много ремапче ... просто държа да мога да я продам след 2-3 години а не да се гледа на нея като на правеняк.
    Вариант са ми и 1.4т. бензин но пък не са с 6 скорости и като цяло са по спортувани.
    Сега се започва купона по търсене гледане пробване...
    Баси как мразя тоя процес... всяко мое търсене на кола отнема поне 2-3 -4 месеца
    Има и 1.4 с шест скорости

    само, че требва да се бръкнеш с 12-15 бона

    есссе ... есссеееее

    те такова :

    Click image for larger version. 

Name:	Front_Small.jpg 
Views:	44 
Size:	101.7 KB 
ID:	142048

  3. #33
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Добре де 5500,обърках се уеко,ама така или иначе я няма вече,макар че преди месец като рових за коли,мисля че попаднах на нея,ама не съм сигурен.Обявата беше от едно пловдивско село и цената беше 6600 лв.

    Eто го,ама не е твойто брат.

    http://www.cars.bg/c734912

    Дани виж тук какъв лъскач има

    http://www.cars.bg/c990528

    Оранжевото мен по ме кефи от червеното !!!!

    http://www.cars.bg/c1024442
    Oранж-а е точно каквото търся... с изключение на цвета.
    Ако бях на 20 му се мятах директно без да мисля.
    Вярввам че ще се появи мойто, и на цената която съм си определил просто 8к е множко за мен с оглед, последващото обсужване смяна на табели и т.н. + каско ще стъпи на близо 10к .. е за 10к няма да взема Пунто.
    А колата колкото повече я гледам толкова повече ми харесва.

    ---------- Post added at 17:52 ---------- Previous post was at 17:51 ----------

    Quote Originally Posted by DiStefan0 View Post
    Има и 1.4 с шест скорости

    само, че требва да се бръкнеш с 12-15 бона

    есссе ... есссеееее

    те такова :

    Click image for larger version. 

Name:	Front_Small.jpg 
Views:	44 
Size:	101.7 KB 
ID:	142048
    Мдаам, МИ ЛАЙКИ

  4. #34
    Северо западняк DiStefan0's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Стърчи Патка - Видинско
    Posts
    80

    Default

    Междудругото на феста имаше още едно такова като мойто .. май е на Шокса по спомени .. и е синьо .. бая е интересен цвета .. сега като се замисла ако беше 1-2 тона по-светло щеше да е некъв уникат.

  5. #35
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Синя кола съм имал ..и то наистина интересно син металик..бяла 3 броя сребристи и 2 червени.
    Ако искам здрав цвят то сребристия е най добър и за мръсотия и за външни условия.
    Мурджев ...са кво ми вкара в главата оранжево

  6. #36

    Default

    Една интересна подробност направила ми впечатление. Пунто убаво дизелово струва колко Алфа от същата година или поне се доближава до нея И то говорим за коли произведени от 2000та година насам
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  7. #37
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Не схванах какво искаш да кажеш .. чесно казано

  8. #38

    Default

    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    Не схванах какво искаш да кажеш .. чесно казано
    Ами че Фиат Пунто струва колкото Алфа 156 да речем, еднакви години на производство.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  9. #39
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Тва го помислих... ама да не се изказвам неподготвен...
    Ама все пак пунто топ ъф дъ рейндж ... иначе си е по евтина. Ще си направя труда да видя разликата като нови в %-ти

  10. #40
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    Синя кола съм имал ..и то наистина интересно син металик..бяла 3 броя сребристи и 2 червени.
    Ако искам здрав цвят то сребристия е най добър и за мръсотия и за външни условия.
    Мурджев ...са кво ми вкара в главата оранжево
    Перфектно е оранжевото,скачай направо
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  11. #41
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Мое е синьото да. По-скоро на жена ми де. Както ти търсиш с кожа, люк, двузоновия и дори има парктроник, който е с по-прибрани и малки датчици от на Giuetta, което е странно за Алфата де.

    От половин година му търся други джанти, че тия малеят. Иначе sky roof-а има един минус. Щората е на дупки и дори и да е затъмнено стъклото през дните с ярко слънце пак влиза светлината вътре.

    След 2 месеца ще стане година от както го карам и нямам никакви оплаквания. Единственото лошо е, че в последната година им паднаха цените, но в крайна сметка това си е италианка. Както писаха и другите обаче двата проблема, които трудно се избягват е лентовия кабел и релето на парното. Ако е с климатроник релето е 180лв, ако е с врътки и еднозонов релето е 16лв. Лентовия кабел май беше около 300лв нов. От него зависят мигачи, клаксон, мултиволан и фарове и чистачки.

    PS Ако се купува кола със sky roof задължително с каско, защото цената при евентуално счупване не е хубава. Така изглеждаше като я взимах. Седя точно 2 часа на цена 6000лв, изчезна, тоя ме лъга, че я е продал. После я беше регистрирал, обслужил и пуснал на 7000лв. Най-накрая след като я платих вече ми обясни, че за 1 час са му звъняли 6 човека и той затова я е регистрирал и пуснал на повече пари.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot 2014-05-11 15.50.54.jpg   Screenshot 2014-05-11 15.50.57.jpg  
    Last edited by ShoxXx; 08-02-2015 at 23:57.

  12. #42
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Супер изглежда! А за светлината през тавана има решение фолио и няма да свети аз панорамни покриви не харесвам ама този се отваря и това ме привлича.
    Гледам коли само пълни стоковици дори и джантите не трябва да са сменяни.
    Оранжа дето с Мурджев дъвчим е точно това което искам но ми е извън бюджета пък и тотал ще стъпи към 10к което за пунто сърце не ми дава

  13. #43
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Ако е на тези километри и всичко по него е така, както е описано и изглежда на снимките, то си заслужава при всяко положение. Минус е само че е бензин.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •