Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Относно форума
Относно форума Ако не ви работи паролата, ако искате да смените никнейма си, ако имате предложения или въпроси - поставете ги тук!

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 14-11-2017, 18:42   #76
Alfa User
Alfa 155 Fanclub-Bulgaria

Alfa User's Avatar

Иво, страшно добре го каза ... чак се ужасявам като се замисля за истината тук ...
Но замисъла за тотално пренареждане на нещата още не е избистрен, и тоя болен проблем с правилата наистина трябва да се прецизира. Крайно време е!
Фенското наистина отстъпи пред парадиране и високомерие - наистина това е причината много от истинските фенове да избягат!
И да, както каза и ти, и аз мога да си взема 159, но НЕ ИСКАМ - легендата 155 ме кефи до безумие, и на всеки хвалипръцко, дет тати му купил новата Алфичка, мога смело да покажа среден пръст - но не е там въпроса!!!
Форума преди години беше уникален със своята задружност, взаимно уважение, и много доказани случай на взаимопомощ при лоши моменти... Не знам това дали някога ще може да се възстанови, и просто ми се къса сърцето.
Па нека който иска ми мрънка щото съм говорел така за миналото - то беше прекрасно!!! Хората тук бяха задружни, никой не оставяше никого в беда. А сега само се заяждаме, и се чудим как да надскочим "колегата", дет сложил нови жанти 17-ки ...
Аааа да ... и се жалваме от правилата, които НЕ спазваме ... щот видите ли, било кат казарма ако всичко се спазва ...

The Legend 155 - the site for BG fans
Alfa User is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2017, 19:19   #77
mordohy
чичка с очила и шкембенце
Член на клуба

mordohy's Avatar

Гледай сега!Все още има много хора тука, заради които си заслужава да правиме все още нещо. Не съм отказал на никого да помогна. На мене също сами помогнали мнозина. Боби 33 с бутало, кога с някое заяждане, предни седалки от 145 два пъти са ми давали, а за пернишките четирима Ивовци да не говоря. Даже дюзите от 1.8 ТС ми ги дадоха почистени и нагласени.
Това са все жестове, дето ме греят.
Ето за това съм все още тука.
Никой не ме кара!
Освен това, имаме една уникална свобода.
Хайде да я ценим.
А, че някой е и и е за , то който е засегнат да не реве, а да се защитава. Ако е прав ще му помогнат и другите. А най-хубавото наказание е да го игнорираш от вниманието си.
Old 14-11-2017, 20:42   #78
undy
(унди)

undy's Avatar

Абе аре Наздраве беее....мезето ви изстина,чашите се стоплиха!!!

Било е по-добре....ми било е,нека сега да съхраним човешкото ,което е останало помежду ни,да се хилим по-често и да си помагаме. От всеки може да се научи по нещо, всеки е минал през някакви проблеми и е пипал тук-там. Извличайте положителното от споровете и бъдете едни добронамерени пияници-примерно ��(последното е шега,да не ме нахока някой веган сега).

.
undy is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2017, 20:52   #79
Liminat
Къръджия

Liminat's Avatar

Quote:
Originally Posted by Alfa User View Post
... легендата 155 ме кефи до безумие, и на всеки хвалипръцко, дет тати му купил новата Алфичка, мога смело да покажа среден пръст
Според мен тук грешиш. Дори да му я е купил тати, всеки с алфа е от нашите. Щото ако не беше, тати щеше да му купи бенве. За да е с алфа, значи с нещо го е дръпнала.
Тия дето са с алфи, щото ги има и за по 800 лв, макар да са си ги купили сами, са временно с марката, докато не излезе първия ремонт за 500 лв, и вече са вечни врагове на алфа - опела върви по-евтино...
Old 14-11-2017, 23:50   #80
Zlobich
Пай се ...

Zlobich's Avatar

Quote:
Originally Posted by undy View Post
Абе аре Наздраве беее....мезето ви изстина,чашите се стоплиха!!!

Било е по-добре....ми било е,нека сега да съхраним човешкото ,което е останало по между ни,да се хилим по-често и да си помагаме. От всеки може да се научи по нещо, всеки е минал през някакви проблеми и е пипал тук-там. Извличайте положителното от споровете и бъдете едни добронамерени пияници-примерно 😁(последното е шега,да не ме нахока някой веган сега).
Много трудно ще стане, но има надежда.
Quote:
Originally Posted by Liminat View Post
Според мен тук грешиш. Дори да му я е купил тати, всеки с алфа е от нашите. Щото ако не беше, тати щеше да му купи бенве. За да е с алфа, значи с нещо го е дръпнала.
Тия дето са с алфи, щото ги има и за по 800 лв, макар да са си ги купили сами, са временно с марката, докато не излезе първия ремонт за 500 лв, и вече са вечни врагове на алфа - опела върви по-евтино...
Освен нвкой да ми дари безвъзмездно 159 комби? 156цата се предава веке.

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
Old 15-11-2017, 01:55   #81
Бобби
БКАР

Бобби's Avatar

Моето мнение:
И преди и сега форума си е боза...сладка, горчива, за някой кисела ама боза...и преди и сега има, кой да ти помогне, кой да те излъже, комерсиални типове и т.н...
Модераторите преди бяха пак жмел.....тоез не мереха с един аршин, за едни можеше, за други не можеше, макар и мотивирани ....сега нямат никаква мотивация, затова са либерални, ама не знам какво разбирате от тая дума, защото не е баш така....за да си върши работата, тоя човек модератора трябва да има стимул...преди май имаха, ама в последно време........трудно е да си модератор и да определиш, кой прав, кой крив......мое мнение е че не трябва да се трие нищо....мнения, теми и всички нарушения на даден потребител трябва да са видни за всички други.....така макар и виртуално, всеки би преценил до някъде с кой спори, на кой се доверява и т,н....след като му изтриеш мнението му променяш образа и той в един момент става хамелеон, един път говори едно, друг път друго.....и лесно те подвежда....наказвайте според правилата, ама така след време се вижда за какво е наказан и дали е справедливо...но като са унищожени доказателствата....тури му пепел....а и самият потребител вижда що за екземпляр стой срещу него......с гъбата и метлата става мазало, каквото е в момента....
КАРБ.....около 60 члена за някъде около 11 години съществуване, от тях само 10 си плащат членският влог, или грешно съм разбрал....куче влачи рейс, образно казано)
Ами масата прави нещата, а не чета от трима човека....загатнах го на няколко пъти......
п.п....започнах тая тема, след като разбрах, че е сменена управата и след 6 месеца не виждам никакво подобрение в самият форум.....трябваше в една тема да ги зачекна, за да се представят официално.....но като загледаш, правила, права и тем подобни към участниците не са променяни от 2005г....от муцуни, който нямат нищо общо с организацията сега....

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:41 ----------

Ама кой ли ги чете тия раздели....))
Алекс, ако не си ми много сърдит премести темата в правилният раздел....объркал съм.....грешка моя....
Аз съм си такъв...и реално и виртуално казвам каквото мисля....макар, че някой си създава грешна представа за мен, но това не ме бърка и особено виртуално не се засягам ....
Old 15-11-2017, 11:33   #82
BO
Болен алфист

BO's Avatar

Важното е да се мрънка. Мрънкачи под път и над път вече.
С това мрънкане да бяхте станали политици. С това писане да бяхте издали книги, като Криско.
BO is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2017, 12:18   #83
dansguardian
Болен алфист

Нямаш ли пари за поддръжката на една кола, значи не трябва да притежаваш такава, а да ползваш масовият градски транспорт.
Alfa Romeo 156 1.9JTD, 150 коня.
dansguardian is online now   Reply With Quote
Old 15-11-2017, 17:00   #84
Бобби
БКАР

Бобби's Avatar

Quote:
Originally Posted by BO View Post
Важното е да се мрънка. Мрънкачи под път и над път вече.
С това мрънкане да бяхте станали политици. С това писане да бяхте издали книги, като Криско.
Интересно кой мрънка в тая тема.........щом има кой да чете, се пише...

---------- Post added at 14:00 ---------- Previous post was at 13:58 ----------

Quote:
Originally Posted by dansguardian View Post
Нямаш ли пари за поддръжката на една кола, значи не трябва да притежаваш такава, а да ползваш масовият градски транспорт.
Интересно мнение....иначе казано бедните да го духат....не съм съгласен с теб...
Old 15-11-2017, 17:15   #85
dansguardian
Болен алфист

Защо не си съгласен? А по-добре ли е да имаш кола и като се счупи нещо да нямаш парите да го оправиш?
И да раздухваш наляво и надясно колко са скъпи частите.
Затуй - СКГТ.
Alfa Romeo 156 1.9JTD, 150 коня.
dansguardian is online now   Reply With Quote
Old 15-11-2017, 17:26   #86
Бобби
БКАР

Бобби's Avatar

Quote:
Originally Posted by dansguardian View Post
Защо не си съгласен? А по-добре ли е да имаш кола и като се счупи нещо да нямаш парите да го оправиш?
И да раздухваш наляво и надясно колко са скъпи частите.
Затуй - СКГТ.
Ами колата не е лукс, тя необходимост.....друг въпрос е като си купуваш по скъпа кола, а нямаш пръдня за да и направиш боя за левият калник например....за всеки джоб си има коли....
Old 15-11-2017, 22:30   #87
Zlobich
Пай се ...

Zlobich's Avatar

Яяяяяя, кък си хортуваме, без да се джафкаме. Аз имам карта за градския, по-евтино ми излиза от 156цата,няма как колата да е по-евтин транспорт от картата за градския, но колата е необходимост, не е гъзария.

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
Old 15-11-2017, 22:40   #88
ecotronic
Алфист идеалист

ecotronic's Avatar

В малкото случаи в които си ползвам колата в града, се усещам, като мазохист.
Old 15-11-2017, 22:59   #89
lordliness
Скитник

lordliness's Avatar

Аз пък имам специална кола само да обикалям из квартала и да карам жена ми до магазина за покупки.
Old 15-11-2017, 23:02   #90
ecotronic
Алфист идеалист

ecotronic's Avatar

Аз пък имам такава с която карам тъщата на педикюр
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Относно форума « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules