Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Млад техник > Общ технически раздел > Ауто Италия/Милано Моторс
Ауто Италия/Милано Моторс Отзиви и коментари за сервиза и обсужването в Ауто Италия/Милано Моторс

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 11-02-2016, 22:28   #46
ljub4o2002
Пристрастен Алфа веселяк

ljub4o2002's Avatar

Здравейте и от мен .
За сервизното обслужване в Ауто Италия,признавам си честно казано нищо не мога да кажа,тъй като не съм имал честта лично да се сблъскам с техните услуги.Колкото до ценовата им политика или до това да закупиш резервни части от тях-това вече е друга работа.Цените им са прекалено високи,а доста често частите които се търсят за закупуване ги нямат и трябва да се чака много време за доставка,или ти заявяват след близо половин час кибичене на телефона и доста добро обяснение от моя страна,какво точно ми трябва,просто ме зарадваха че частта не се произвежда и няма как да ми бъде доставена.Касае се за част от бензинопровод за 156 T.S.,което ми се стори доста странно.Ако някой може да помогне има големи благодарности от мен.
ljub4o2002 is offline   Reply With Quote
Reply
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Млад техник > Общ технически раздел > Ауто Италия/Милано Моторс « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules