Results 1 to 3 of 3

Thread: Imam dva vaprosa!

  1. #1

    Default Imam dva vaprosa!

    Kolegi dali znaete:

    1. Moita kola ima VDC , hubavo ama ne znam koga se vklucva tova nesto. Kazaha mi, ce kato bila v zavoi s visoka skorost......ta az vzimam zavoi s mnogo visoka skorost i nisto ne svetva po tabloto
    Cuda se dali raboti izobsto

    Vtoria mi vapros e ot cisto lubopitstvo:
    Ima li Oficialen vnositel v BG na Alfa i ako da koi mu e www adresa

    Blagodarja vi predvaritelno

  2. #2
    BOXER > TS :P MBlaST's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    335

    Default

    Ауто ИТАЛИЯ е официален вносител:
    за алфа адреса: http://alfa.fiatbulgaria.com/
    97'Alfa Romeo 145 1.6 BOXER - Sold Out
    02' FIAT PALIO 1.2 Weekend
    Accord i-ctdi 2.2 Executive

  3. #3

    Default

    1. Когато ВДСто ти се включи една икона във формата на кръг със стрелака и вътре в него тръагалник с удивителна (жълта на цвят) почва да мига...тя също мига когата АСР се включи...на някой модели тази икона е гума която хвърля камъчета, но тя се използва по принцип само на моделите с АСР....

    В завой трудно ще накараш системата да заработи, освен ако не се пробваш да направиш oversteer or understeer....иначе казано, на втора скоро в завой 90градуса влизаш нормално и вътре в завоя газ до дупка...

    2. В момента в БГ няма от къде да си купиш официално Алфа Ромео...в скоро време се надяваме това да се оправи...по последни слухове за Новата година ще си имаме магазин...

    п.с: ако някой твой приятел се интресува, може да му доставиме всякаква марка и модел кола до един месец (с няколко схеми за лизинг)

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •