Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Млад техник > Общ технически раздел > Сервиза на Румен - RubigCar
Сервиза на Румен - RubigCar Отзиви и коментари за сервиза и обслужването при Румен.

Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 18-12-2017, 22:33   #30
VFTI
Змия 155

VFTI's Avatar

Quote:
Originally Posted by talaz View Post
Колега mimouzunov ти четеш ли какво съм написал??!!Как ще ида като ми се обаждат 2 дни преди уречената дата, и ми казват да не ходя защото е невъзможно?? Ти мислиш ли като приказваш?? Ако съм от София да ида ама да пътувам 350 км отиване и връщане без нищо сигурно?
Нещо не си в час май?
Приятелче, ти нещо не си в час

Това не е магазин за хранителни стоки, на ти 20лв. дай ми тенекия сирене!!! Това е СЕРВИЗ. И не може майстора винаги да планува коя кола, колко ще е счупена, какво ще се обърка с ремонта, кога ще я свали от крика и т.н. А когато отиваш в сервиз с толкова много клиенти записани за следващите 15-20дена(защото има защо ), верижната реакция не е приятна за никого. Още повече, че и колегите ти казаха. Днес майстора е болен, утре детето е на училище и т.н. и т.н...

Опитвай се да уважаваш хората и тяхната работа и не използвай толкова остри думи за да не се излагаш и пред останалите колеги от форума.

Сполай ти...
ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
by RUBIG service
VFTI is online now   Reply With Quote

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Млад техник > Общ технически раздел > Сервиза на Румен - RubigCar « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules