Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 57

Thread: Maximum Speed

  1. #31
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    ами ако тоя с поршето не може да те стигне
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  2. #32
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    41

    Default

    Аз моийта алфа 145 1.6 боксер сам я карал с 190км по вакарел на горе с 4 човека пълна до горе от морето към софия

  3. #33
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by Anonymous
    Quote Originally Posted by DiStefano
    Абе питам се некой от вас акъл има ли в главата си ?! Първо тиа колици дето ги караме за такава скорост не са направени .. второ пътищата ... трето за такива скорости гумите требва да ти струват поне хиляда лева ... четвърто тиа експерименти си ги правете дето нема други ора по шосето щото мое да утрепете и некой невинен човечец
    За първото си прав! Направена е за 180 км, извиних се вече на Дедричката. 2-ро Пътищата какво??? Това е на магистралата бе пич, от Ябланица към София, доколкото си спомням ремонт и правиха преди година и нещо, а пътувам доста често по нея, за да й знам състоянието!!! 3-то Гумите ми са нови 175/65R14 82T, не са за 1000 лева, но за 400 също стават. Предполагам че ти е ясно какво значи 82Т!!! 4-то виж ми отговора на 2-ро с добавка че екперимента е направен в понеделник по обяд, когато по магистралата нямаше нито една кола пред мен, зад мен имаше някаква, ама се загуби

    А за акъла ще ти кажа че имам, ама много отдавна си затрих главата...

    На HF Hpe му казвам да се успокои, това беше последен тест, на слeдващият ден след като се роди бебока... то точно и затова бе направен като за последно... Вече повече от 120 не вдигам, дори и на магистрала, а с Михаела в колата повече от 100 - не.

    п.с. И на колегата дето пита колко коня е Delta-ta, ще му отговоря че е 90 к.с., но с уточнение че е Dedra.
    Колега, аз карам с "V" индекс малко по-широчки, доста по-ниски и с малко повече кончета и с моята повече от 190км/ч не смея да вдигам. Нищо против Дедра, не искам да ме разбереш погрешно, но с този индекс "Т" може да се утрепеш спокойно и сигурно при скорост над 185-190 км/ч. Напълно съм съгласен с HF HPE, че в България няма условия за такива скорости, а и колите ни едва ли биха издържали Аз съм карал с над 200 км/ч в по американски път и искам да кажа на тези които не знаят какво е хубава настилка, че разликата е огромна
    Дупка, предмет, човек, животно, изпаднал предмет от автомобила пред нас...и много други подобни могат да ни косват много а за съжаление това е действителноста по нашите пътища УМНАТА !!!

  4. #34

    Default

    210 km/h при 6300 оборота с гуми 195/55 R15 85V. По книжка мисля че я даваха 200km/h при 6000 rpm.
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  5. #35

    Default

    стара тема, но да се запиша и аз.

    Макс съм вдигал 190 с либрата по магистралата на 3-та скорост с около 6000 оборота /колата е автомат - има и 4-та скорост/

    По GPS - 170 км/ч, по километраж - 180.

    До 100 разликата е в рамките на 2-5 км/ч

  6. #36
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    Аз си имам една 164 VM и тя си пълни километража 220km и е някъде около 4800-5000 оборота. Ама с колко точно дава грешка километража не мога да кажа, карам е с гуми с размер 195/65/15'
    SUPER 164 2.5TDi '97

  7. #37

    Default

    Само не забравяйте да си проверите маркировката на гумите за МАХ скорост преди такива изпитания, че да не уредее клуба с някои и друг член
    Honda CBR 954RR, Range Rover Vogue V8

  8. #38
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113

    Default

    Quote Originally Posted by 100letov
    Само не забравяйте да си проверите маркировката на гумите за МАХ скорост преди такива изпитания, че да не уредее клуба с някои и друг член
    Дааа много е важен скоростния индекс на гумата ако Ви е мил живота шото един идиот на пътя и една рязка маневра и..........
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  9. #39

    Default

    Ето едно мое филмче...от Испания...лошото е, че бях със зимни гуми там...а и има много трафик...настигнах една кола и не можах да се изпъна до край...иначе бях провокиран от един Голф с три червени ТДИ

    http://kgb.alfaromeo-bg.com/Others/vale ... %20013.avi


    Обърнате внимание на моментния разход...любители на бензина

    Ето и още едно...малко междинно ускорение

    http://kgb.alfaromeo-bg.com/Others/Alfa ... %20013.avi

    сору за нецензурните думи...


    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  10. #40
    Болен алфист kris11's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,030

    Default

    свале се тази програмка - смята скорост/обороти и разни други неща
    http://racingdownloads.com/racing_software-22.html[/quote]


    Там никъде не пише , че е за самолети. Има някакви фордове Нисани и т.н
    Досега съм залепял 215 на магистралата Шумен Варна след Каспичан. Колата имаше още доста тяга, но ме спънаха идиоти движещи се с 130 в лявата лента и ни фарове отдалече ни клаксони не помагаха. Май трябваше да съм с 1 малък поне 20 тона тир и да им надуя тромбите /дето са като на влак/.
    Аlfa Romeo 155 Aspirato T.Spark 2.0 8 V S.S.
    Вечна и памет .Отиде на скраб ."Четирите необозначени автомобила Alfa Romeo 155 Twinspark изфучаха по Виа Дел Коронари като изстребители по самолетна писта" (цит. Дан Браун -"Шестото клеймо" гл. 56)

  11. #41
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Rousse Bulgaria
    Posts
    8

    Default

    С Алфа 164 2.0ТС успяхме да вдигнем максимално почти 210к/ч
    Може да видите:
    Alfa Romeo 164
    По книжка май я даваха 210.
    Вярно, че бяхме 3-ма човека. но и по двигателя не е бутано нищо от както е станала кола А това е вече 17 годинки
    Като сложим и 10%
    Alfa Romeo 164 2.0 T.S.
    Max Speed

  12. #42
    започва да се пристрастява chaha's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    гр. Елин Пелин обл Софийска
    Posts
    43

    Default

    Е аз сам с 33 и единпът по магистралата от Нови Хан към софия дигнах 180км ама за момент, вятара в страничните огледала стана много шумен ТА 1.7ie 4x4 136konq Sportwagon Pinifarina,още можеше обаче още не сам за поп а в Швейцария сам карал по магистрала с една Калибра с 200км базиках един с едно порше а той човека ,неще та дръпна за 500м та стана на точка и намали ,ама там имат пътища за 2г не видях 1 дупка само ремонти се правят та до нас там на пътя му нема нищо а тия го изкопаха ,таму викам там на един от работниците защо бе ?А оня, е тука сабира вода вика като вали оплакали се хората ,че там пред блока има градинки та градинката се зияндисвала а и в блоковете боклук ,камачета пясак,драска теракота по стълбите ,собственика пищи ,па и немал пътя нивелация
    Винаги може и по зле!!

  13. #43
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Age
    46
    Posts
    12

    Default B4 - 240 Drug put!

    A8-4.2, MB S 600, 745i i razni novi M5 sa mi sa se opuvali na maximalna skorost. Ne znam kolko pokazva kilometraja i dali e vqrno no na magistrala sa me izprevarvali 4-5 koli ot gorespomenatite za pove4e ot 2 godini. Ili ne sum slu4il ili alfata si e 4udo i prikaz! )) Na kilometraja ina4e si leji na 230...A ima i razliki.No v kakva posoka sa - ne e sigurno. Na 65-iq km za Plovdiv me izradariha 1 put.Pri men 190 - pri tqh 196.
    Fiat Coupe 1,8 & Alfa Romeo 156 2,0 ts & Mercedes S500L

  14. #44
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default Re: B4 - 240 Drug put!

    Quote Originally Posted by t_mag
    A8-4.2, MB S 600, 745i i razni novi M5 sa mi sa se opuvali na maximalna skorost. Ne znam kolko pokazva kilometraja i dali e vqrno no na magistrala sa me izprevarvali 4-5 koli ot gorespomenatite za pove4e ot 2 godini. Ili ne sum slu4il ili alfata si e 4udo i prikaz! )) Na kilometraja ina4e si leji na 230...A ima i razliki.No v kakva posoka sa - ne e sigurno. Na 65-iq km za Plovdiv me izradariha 1 put.Pri men 190 - pri tqh 196.
    Добре дошъл във форума Прочети правилата - ТУК СЕ ПИШЕ НА КИРИЛИЦА И ако може добави си колата в подписа че никой не разбра каква е точно
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  15. #45
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Posts
    239

    Default Re: B4 - 240 Drug put!

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by t_mag
    A8-4.2, MB S 600, 745i i razni novi M5 sa mi sa se opuvali na maximalna skorost. Ne znam kolko pokazva kilometraja i dali e vqrno no na magistrala sa me izprevarvali 4-5 koli ot gorespomenatite za pove4e ot 2 godini. Ili ne sum slu4il ili alfata si e 4udo i prikaz! )) Na kilometraja ina4e si leji na 230...A ima i razliki.No v kakva posoka sa - ne e sigurno. Na 65-iq km za Plovdiv me izradariha 1 put.Pri men 190 - pri tqh 196.
    Добре дошъл във форума Прочети правилата - ТУК СЕ ПИШЕ НА КИРИЛИЦА И ако може добави си колата в подписа че никой не разбра каква е точно
    Е да, от твоя подпис се разбира какъв мотор ти е колата, спор няма . Неговата май е 2.0 16 TS, четох в друга тема.
    Audi A6 & Alfa GTV

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •