Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 122 of 122

Thread: Endurance Trophy 2011

  1. #121

    Default

    Привет отново.
    Честно казано не искам да се впускам в дискусии, предишния пост беше написан с единствената цел да няма спекулации. Ще си позволя да отговоря на писалите след мен, защото нямам желание нещо да бъде тълкувано неправилно.
    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    П.П - понеже пак някой ми каза че астрата била наказана с 1 минута, а аз няма как да съм го видял това, остава ти да кажеш дали това е било така, че явно има доста разминавания......всъщност може би и Хондата да е била наказана, споменавано ми бе в контекст на друго и не съм запомнил добре.....
    Честно казано ние нямаме информация за подобно наказание и не мога да кажа със сигурност дали е било така.
    Quote Originally Posted by BatVas View Post
    Така или иначе никой не оспорва, че опела е първи.
    Подчертал си ме с черно и си ме цитирал...
    Та да бяхте цитирали целия пост - никъде, ама никъде не оспорвам първото място на опела (за фунии да не говорим) - говоря за хондата.
    А просто съм Ви похвалил без да искам , че сте били с добра стратегия.
    А щом организаторите са счели , че газовата бутилка не е допълнителен резервоар монтиран освен фабричния - значи няма проблем !
    И тук цитирам избирателно с единствена цел краткост, а не изопачаване.
    Както казах и в предишния си пост - има отявлени лъжи и неточности.
    Цитирах избирателно твоя пост за да поправя единствената неточност - тази, че сме зареждали въобще. Може би това, че цитатите бяха "слепени" с "онзи за фунията" си ме разбрал неправилно. Така или иначе е вярно, че казаното от теб може да бъде възприето като комплимент, за което благодаря. Извинявам се ако съм те засегнал с нещо - не съм имал подобни намерения, а и не смятам, че има защо да го правя.
    Quote Originally Posted by toki4a View Post
    Единственото тук, което разбирам е отегчението от четенето на поста ми. Не се извинявам за причиняването му, тъй като в предишния си пост беше "понахранил" екип, който с нищо не е заслужил това.
    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Г-н Шопов, супер е това, че сте се регистрирали в този форум, но е безпредметно да се преразказва цяло мероприятие... каквото било било. Който бил там видял. Кой карал карал... кой спечелил спечелил.
    Има нотки на оправдание или на непризнателност в поста Ви, дано да греша. НО СЪМ СИГУРЕН ЧЕ НИКОЙ от тук пишещите по никакъв начин не е имал за цел да Ви обиди или нещо подобно. Това важи за всички участници. Всички упреци са били към организатора.
    ..........
    П.С. Пак повтарям, кой какво може и постига се вижда на пистата и по резултатите, преразкази - всякакви, както и хора всякакви.
    Прав сте, че е безпредметно, а и отдавна съм прескочил времената, в които всяко едно състезание трябваше да има своя форумен разбор.
    Още веднъж - направих го заради косвените обвинения в измама в някои от предишните постове. Вероятно ще се съгласите, че никой не обича да бъде обвиняван несправедливо и ще разберете това мое включване.
    Нотки на непризнателност и/или обвинение надали ще намерите освен към неправилните и прибързани изказвания обвиняващи нашия отбор в измама. Нямам навика да принизявам опонентите си, но нямам и този да приемам подобно отношение от когото и да било.
    В този ред на мисли вероятно никой не е имал за конкретна цел да ни обвини в нещо, но думите за фунията например нямаше как да ги изтълкувам просто като упрек към организатора, щом ние "сме се възползвали" и измамили някого.
    Между другото - не виждам доводи да търсите оправдания в поста ми, защото според мен няма и причина за подобно нещо. Нито сме виновни, нито ще се чустваме такива, щом спазваме правилници и изисквания и респективно няма как да се чустваме "гузни".
    Послеслова от цитата Ви напълно съвпада с моите разбирания - нещо, което се опитах да обясня и преди.
    Кой какви гуми имал, ако бил махнел това или онова и т.н. са все приказки, които по един или друг начин принизяват постигнатото от всички. Нека не забравяме, че ако ние сме можели да подобрим нещо в автомобила и/или представянето си, то това важи с пълна сила и за конкурентите ни.
    И така...
    Надявам се, че ще се забавляваме отново по пистите и дано следващия път всеки търси изводи и поуки (дори и от чуждото представяне), вместо оправдания с някой друг.
    Извинявам се още веднъж ако някой се е почуствал засегнат или съм нарушил "добрата форумна атмосфера", но заради моето и нашето име имах желание да разсея неоправданите подозрения и обвинения.
    Всеки човек умира, но не всеки човек живее!

  2. #122

    Default

    На 1:28 пушеща алфа виждам

    http://vbox7.com/play:e90348e9a4

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •