Results 1 to 8 of 8

Thread: alfa 145 t.s. 120 hp

  1. #1

    Question alfa 145 t.s. 120 hp

    gledah alfa 145 t.s. 2000godina,mn zapazena,mn mi haresa,no kato se kachih da e karam nqmashe nikakva tqga tazi kola,ne razbiram mn ot koli,ponastypih e,kazaha mi che sled 3000,4000 oborota se yseshta kak nabira,no pak ne mi haresa neshto,vse edno karah na gaz,daje leko prekysvashe kato vleze v oboroti.kakyv moje da e problema,dali moje da mi pomognete.prodavacha mi govoreshe neshto za katalizator,che bil zapushen,ne bila karana ot dosta vreme,akumolatora go vze ot nqkva dryga kola,zashtoto s tozi koito beshe ne mojeshe da se trygne(gasneshe),namekna che moje da e neshto ot akumulatora.a i interesnoto beshe che kolata beshe 3800,svalena ot 4300lv.,mn evtina mi se stori za kola 2000g. s klimatronik.naredeno neshto e sqkash,ne razbiram. pomognete

    Добре дошъл! Моля, прочети правилата на форума и пиши на кирилица.
    Last edited by tonov; 02-03-2009 at 14:34.

  2. #2
    Conquestador bokota's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Любимец/Пловдив
    Age
    36
    Posts
    226

    Default

    Първо-за напред да пишеш на кирилица.Относно колата много хубаво си се ориентирал,но тази кола не е в ред. 2.0т.с. върви много освен ако не я сравняваш с некоя 200к.с.,прекъсването със сигорност не е от катализатора,пък и надали тя все още ще има такъв.Ако си търсиш точно 145 разгледай в раздел "Продава" може да си харесаш нещо,а ако искаш 146т.и. в момента двама колеги продават такива в перфектно състояни.Съвета ми е да си вземеш колата от Тук(форума) доста гледани са повечето коли.Пък си е казано,че ЖЕНА,ПРАСЕ и КОЛА не се избират всичко е късмет.НАСЛУКА
    Un Amore Grande!
    Alfa Romeo 147t.s. 2002
    Skoda Favorit 94 с АГУ (ама не инж. )
    http://www.bokota.snimka.bg/album.ph...=6687668&lp=30

  3. #3
    Старши алфист vankata_ll's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    590

    Default

    Така като гледам момчето пита за 1.6, 120 коня, а не за 2.0
    А иначе ако имаш съмнения или се откажи от колата, или отиди с някой, който разбира от алфи, ама наистина разбира, за предпочитане някой от форума.
    Можеш също да прегледаш колите, които се продават от съфорумници. Не правя реклама на никой, но не се знае къде ще намериш твоята кола.

    Поздрави и успех.
    146 1.6TS CF1 '98


  4. #4
    Старши алфист Оги's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Пазарджик
    Posts
    524

    Default

    Здрасти ,ако разполагаш с малко над 4к лв. ти препоръчвам тази ,поне за нея се знае колко е гледана кола http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=29819
    Има и още из форума които се продават и са добри , само трябва да се поогледаш.Не прави грешка да купуваш кола от която и да е марка и нещо по нея да не работи ,като хората ,защото не се знае какво ще излезе.Един приятел не ме послуша и взе кола с нероботещ климатроник и вече доста врими не може да го направи ,кокто и други забележки по колата.
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer

  5. #5
    Запален алфист didkoldihno's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    37
    Posts
    114

    Default

    Quote Originally Posted by Оги View Post
    Здрасти ,ако разполагаш с малко над 4к лв. ти препоръчвам тази ,поне за нея се знае колко е гледана кола http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=29819
    Има и още из форума които се продават и са добри , само трябва да се поогледаш.Не прави грешка да купуваш кола от която и да е марка и нещо по нея да не работи ,като хората ,защото не се знае какво ще излезе.Един приятел не ме послуша и взе кола с нероботещ климатроник и вече доста врими не може да го направи ,кокто и други забележки по колата.
    много е дава 4800лв абсурдно даже и колата да е в перфектно састояние
    Alfa Romeo 159

  6. #6
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by didkoldihno View Post
    много е дава 4800лв абсурдно даже и колата да е в перфектно састояние
    Аз мисля че не е много за кола с такъв двигател и поддръжка.Май е нормална цена като се има в предвид цената на новия внос.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  7. #7
    Запален алфист didkoldihno's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    37
    Posts
    114

    Default

    Quote Originally Posted by Xtrime7 View Post
    Аз мисля че не е много за кола с такъв двигател и поддръжка.Май е нормална цена като се има в предвид цената на новия внос.
    е колега аз моита е зех за 5 преди година 99г. колата от подписа?? много е
    Alfa Romeo 159

  8. #8
    Старши алфист Оги's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Пазарджик
    Posts
    524

    Default

    Quote Originally Posted by didkoldihno View Post
    е колега аз моита е зех за 5 преди година 99г. колата от подписа?? много е
    Съгласен съм ,че париците са доста но е по добре да вземеш някоя кола за 3000-3500 и да се скапваш да лежиш под нея.Човека дава колата за 4800 писал е че ще има пазарлък ,а jikardi казва за кола за 3800 лв мисля ,че на червената тиайка печели ,въпреки че е с 1000лв отгоре,само погледни колко работи са и правени и тогава казвай ,че е скъпо.Колегата е написал за основен ремонт а такъв под 1000лв нема един чип е само 350лв лятите джанти да не са без пари и гумите на колата и те ли са без пари.До тука ти сметнах близо 2 бона хвърлени по колата от пръв поглед а те са доста повече сигурен съм.
    Преди време си пуснах еспейса за продажбо за 4800 бях писал че ще има пазърлък с ляти джанти 2 чифта гуми баскаси усилватели газови уредби.Но новия внос има по 4000 бона и като я вземеш и като я почнеш това онава и не усетно надвърля сумата която даже и може да си представиш че ще дадеш за такъв клас кола.
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •