Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 52 of 52

Thread: Alfa Romeo GTV 2.0 t.s. vs VW Golf III GTI abf

  1. #46
    Запален алфист ngbauns's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    124

    Thumbs up

    [QUOTE=slav40;633351]
    Quote Originally Posted by ngbauns View Post
    Що си правите такива експерименти.
    Ами я се пуснете от 3-та с 30 км в час, за да се говори още, колко са смотани бензинките ..... и как дизела му направил 5 икаруса разстояние ...
    Що не се пуснахте на 2-ра от 70 км в час ... тогава да видим дали ше ти дръпне Роман 1-2 коли - аз мисля ,че не .... а ти .....
    летяща скорост е пример от 50 до 150 ... от 50 до 200 от 20 до 200 .....като шофьора сам си решава от коя предавка да тръгне ..1-ва 2.ра 5-та .... кви са тия фокуси от 40 на 2-ра ..ами то там е най-много силата на дизела.
    А по темата .... според мен са на кантар голфа и гтв-то ..само дет от значение е и шофьора и гумите .... даже давам 1 глас за голфа .
    п.п. поста ми се отнася до ngbauns
    Никаде не сам казал че бензиките са смотани.Аз като смакнах с една предавка надоло и изхода беше за мен.Сега по темата,пускал сам се с такав голф и сам го бил,с гтв не сам се гонил и не знам как варви,но мисля че кпипа показва ясно че гтв си варви прилично.Между другото голф 2 гти варви повече от голф 3 гти.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTDm sportwagon

  2. #47
    Conquestador bokota's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Любимец/Пловдив
    Age
    36
    Posts
    226

    Default

    [QUOTE=ngbauns;633371]
    Quote Originally Posted by slav40 View Post

    Никаде не сам казал че бензиките са смотани.Аз като смакнах с една предавка надоло и изхода беше за мен.Сега по темата,пускал сам се с такав голф и сам го бил,с гтв не сам се гонил и не знам как варви,но мисля че кпипа показва ясно че гтв си варви прилично.Между другото голф 2 гти варви повече от голф 3 гти.
    Честно казано JTD-то във форма е по-добро от бензина (ако са на едни кубици) да не говорим за JTD+ремап,а относно GTV-то твърдя,че е в добра кондиция.А колегата,който цитирам към тебе имам предложение ако се намери някоя GTV 2.0 пусни се с него ще е мнооого интересно.Аз лично бих заложил на 145-цата-мнооого повече ми харесва.
    Un Amore Grande!
    Alfa Romeo 147t.s. 2002
    Skoda Favorit 94 с АГУ (ама не инж. )
    http://www.bokota.snimka.bg/album.ph...=6687668&lp=30

  3. #48
    Запален алфист ngbauns's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    124

    Default

    [QUOTE=bokota;633379]
    Quote Originally Posted by ngbauns View Post

    Честно казано JTD-то във форма е по-добро от бензина (ако са на едни кубици) да не говорим за JTD+ремап,а относно GTV-то твърдя,че е в добра кондиция.А колегата,който цитирам към тебе имам предложение ако се намери някоя GTV 2.0 пусни се с него ще е мнооого интересно.Аз лично бих заложил на 145-цата-мнооого повече ми харесва.
    Незнам ама гтв взе да ми харесва,моге би заради това че не са толкова срештани,пак 145-те станаха като голфовете или като бмв-та(ништо лично кам тях)ама 145 виждам на кадето се обарна.Бих се пуснал с гтв ама тука в русе не се намират много.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTDm sportwagon

  4. #49

    Default

    Quote Originally Posted by arbalov View Post
    оф,оф,оф,Живкооооо,Живко-голям мечтател си
    E говоря за ЖТД с чип Сега моята си е сток ама пак поступвам бензинките

    ---------- Post added at 00:24 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

    [QUOTE=ngbauns;633382]
    Quote Originally Posted by bokota View Post

    Незнам ама гтв взе да ми харесва,моге би заради това че не са толкова срештани,пак 145-те станаха като голфовете или като бмв-та(ништо лично кам тях)ама 145 виждам на кадето се обарна.Бих се пуснал с гтв ама тука в русе не се намират много.
    Mдамм така е! Пък и нали искаш нещо турбинирано, директно ти предлагам GTV 2.0TB V6
    156 2.4JTD 136+ PS

  5. #50
    Запален алфист ngbauns's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    124

    Default

    Mдамм така е! Пък и нали искаш нещо турбинирано, директно ти предлагам GTV 2.0TB V6 [/QUOTE]

    Това като оферта ли да го разбирам,или като нещо друго?
    Alfa Romeo 156 1.9 JTDm sportwagon

  6. #51
    Conquestador bokota's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Любимец/Пловдив
    Age
    36
    Posts
    226

    Default

    [QUOTE=Jivko7777;633385]E говоря за ЖТД с чип Сега моята си е сток ама пак поступвам бензинките

    ---------- Post added at 00:24 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

    Quote Originally Posted by ngbauns View Post

    Mдамм така е! Пък и нали искаш нещо турбинирано, директно ти предлагам GTV 2.0TB V6
    В Пловдив до мола има една автокъща,до която има изхвърлена Алфа GTV турбо и все се каня да видя защо е така.Като я гледам мисля,че за 1000-1500лв. ще я дадат цялата,а е една красавицаааа.То си е ясно,че турбо бензин е мноого хубаво,ама в тая криза......от къде $ ?
    Un Amore Grande!
    Alfa Romeo 147t.s. 2002
    Skoda Favorit 94 с АГУ (ама не инж. )
    http://www.bokota.snimka.bg/album.ph...=6687668&lp=30

  7. #52

    Default

    Quote Originally Posted by ngbauns View Post
    Това като оферта ли да го разбирам,или като нещо друго?
    Ми като оферта ми като какво друго директно като предложение дори...Аз съм си фен на нафтата, но точно GTV 2.0TB V6 ми е слабост Затова че и аз не бих отказал една такава...
    156 2.4JTD 136+ PS

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •