Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: ALFA 156 1.9 JTD M-JET 2003

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, кв. Лагера
    Posts
    175

    Default

    абе не е точно така щото както по горе бяха писали повечето хора ще предпочетат немската кола вместо италиянката, малко са тези в БГ които ще си вземат такава кола, тъй като мисленето на българина с извинение е малко просто и ще предпочете бмв мерцедес или нещо от сорта. Примерно аз ще избера Алфата ама колко са тези като нас в форума дето ще изберът тази марка по простата причина че на българина е втълпено в главата че италиянските коли са боклуци и се трошат много. Атова не е верно, те се трошат колкото останалите
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 99’

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by KiKo
    ??? ?? ? ????? ???? ???? ????? ?? ???? ???? ?????? ???????? ???? ?? ??????????? ???????? ???? ?????? ???????????, ????? ?? ???? ? ?? ????? ?? ?? ?????? ?????? ????, ??? ???? ????????? ?? ????????? ? ????????? ? ????? ?????? ? ?? ?????????? ??? ???????? ??? ???? ?? ?????. ???????? ?? ?? ?????? ?????? ??? ????? ?? ???? ???? ??? ? ?????? ???? ?? ?????? ???? ????? ?? ???????? ??????? ?? ?? ????????? ? ???????? ? ??????? ?? ???????????? ???? ?? ??????? ? ?? ?????? ?????. ????? ?? ? ?????, ?? ?? ?????? ??????? ??????????
    ????? ?????
    ________
    THUNDERBIRD
    Last edited by santo_traficante; 24-02-2011 at 15:15.

  3. #18

    Default

    Съгласен
    Точно поради тази причина бих си купил нова 147, вместо тази 156
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  4. #19

    Default

    156тица с този двигател нова е около 50 000лв. ако не греше беше към 52 000лв.

    Вие не знам как ги виждите нещата ама тая коля няма как да се продава за 15 000лв....погледнете и колко струват извън БГрия там от където нашенци ги докарват...въпреки, че те докарват почти само коли за скрап. Та тази кола ако е хубава това е цената около 30 000лв.

    Най-евтината 147 за още 5 000лв. е с доста усилия на тази цена...1.6 105кс. разход градско 13-14лт. вътре без почти нищо, застраховка и данъци като за нова кола...като се наслагат тези неща цената си отива...над 40 000лв.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  5. #20
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bundesrepublik Deutschland
    Posts
    363

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku
    Съгласен
    Точно поради тази причина бих си купил нова 147, вместо тази 156
    Ти като ги пишеш теЗи постове сигурно си се напушил, иначе не виждам Защо ще пишеш такива тапотии

    Как може да се сравнява JTDM 156, с 1.6 , 147 БенЗин

    ДиЗела варви 2 пати повече и харчи 2 пати по малко

    Все едно някои да каже, че сте си купи Ц200 нова пред S-klass на две години

  6. #21

    Default

    Сравнението ако не си забелязал е между нова кола и стара кола...ние с колегата Кики Обичаме да си купуваме нови коли и дано занапред все така продължаваме...и го пожелавам на всички.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #22

    Default

    АЗ ходих да е гледам

    В деиствителност беше като нова, а компа покаЗваше 5.4 нафта За последните 6400км
    Пробвах да се спаЗара с момчето, просто имах само 26000лв. които му и предложих, но ми откаЗа , под 31000 не е даваше
    Вече е продадена

    Ако евентуално някои колега види пак такава , За парите които имам, ще се радвам да пише тук, но повече от 26000лв. нямам , Знам , че не може да се намери За тея пари, ама аЗ си питам

    .

  8. #23
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bundesrepublik Deutschland
    Posts
    363

    Default

    Quote Originally Posted by petko

    Ако евентуално някои колега види пак такава , За парите които имам, ще се радвам да пише тук, но повече от 26000лв. нямам , Знам , че не може да се намери За тея пари, ама аЗ си питам

    .
    Ами тук са от 14000 еуро , като сложиш мито 4000 лева и ти е ясно какво става, ама ако почакаш една година ще се уредиш с твоите 26000лева, че евентуално и малко по малко

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by petko
    АЗ ходих да е гледам

    В деиствителност беше като нова, а компа покаЗваше 5.4 нафта За последните 6400км
    Пробвах да се спаЗара с момчето, просто имах само 26000лв. които му и предложих, но ми откаЗа , под 31000 не е даваше
    Вече е продадена

    Ако евентуално някои колега види пак такава , За парите които имам, ще се радвам да пише тук, но повече от 26000лв. нямам , Знам , че не може да се намери За тея пари, ама аЗ си питам

    .
    Адаш ако искаш ми се объди да те запозная с един колега...да видиме дали може да измислиме нещо по твоя въпрос.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •