Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23

Thread: alfa romeo 147

  1. #1

    Default alfa romeo 147

    https://www.cars.bg/offer/c2443496

    Това е колата която искам да закупя, интересувам се някой гледал ли я е? Аз бях там, пробвах я в паркинга, но нищо няма как да се разбере... някой закачал ли я е? Човека каза че имала вибрации от дисковете трябвало да се минат.

  2. #2
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by B.Andreev View Post
    https://www.cars.bg/offer/c2443496

    Това е колата която искам да закупя, интересувам се някой гледал ли я е? Аз бях там, пробвах я в паркинга, но нищо няма как да се разбере... някой закачал ли я е? Човека каза че имала вибрации от дисковете трябвало да се минат.
    И на какво ще се минат на струг ли ?
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  3. #3

    Default

    Така каза да, и шофьорската седалка е прокъсана

  4. #4
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by B.Andreev View Post
    Така каза да, и шофьорската седалка е прокъсана
    Спирачни дискове никога не се минават на струг за изправяне!!! Купуват се нови и се сменят. Те ако са криви значи са прегрявали при предишния собственик
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  5. #5

    Default

    Никакъв проблем не е.
    Новите дискове са по 60 лева бройката. Тва не трябва да те отказва, колата изглежда добре.
    Да сваля на 3500 и я отнасяй.

  6. #6
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Също да провери тази кола отписана ли е от Италия !
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  7. #7

    Default

    кожа няма, волана обикновен, душа няма, удар има.
    Или щото е евтина.
    А да от криви дискове не тресе докато я караш.

  8. #8
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Не е 2008
    Attached Images Attached Images
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by S_BANKOV View Post
    кожа няма, волана обикновен, душа няма, удар има.
    Или щото е евтина.
    А да от криви дискове не тресе докато я караш.
    Kъде има удар?

    А волана е идеален, няма грозни копченца да се изтъркат и да светят накриво, нито пък ще трябва да се чудиш как да ги връзваш когато си сложиш истински плеър на мястото на тоя смешен дискмен.

  10. #10

    Default

    Е отпред е видно, че е събирана на бързо.
    Даже няма MP3. А малките изтъркани копченца се подменят че даже не са и скъпи.
    Иначе е така, волана е като нов, са не кажа нов.

  11. #11

    Default

    35 лева са грозните копченца, и още 90 лева е модула, за да можеш да ги свържеш към pioneer/alpine/sony/jvc плеър.

    Много пари за нищо, все пак плеъра е на 25 сантиметра вдясно от волана, не пречи да се "пресягаш" за да ти е нужно дистанционно. Не е в багажника все пак.

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by S_BANKOV View Post
    Е отпред е видно, че е събирана на бързо.
    Даже няма MP3. А малките изтъркани копченца се подменят че даже не са и скъпи.
    Иначе е така, волана е като нов, са не кажа нов.
    Колега, ще опишеш ли моля кое те кара да мислиш, че е размазвана, защото аз гледам гледам и не виждам.



  13. #13

    Default

    Не е удряна колата! И да ви кажа честно толкова дараци гледах че се реших да си оправя моята която е 2001г и изглежда по добре от всички тези които гледах..

  14. #14

    Default

    Не ми се вижда да е удряна, но всичко е възможно. Голяма част от новия внос в България е удряно, особено от Италия.
    В крайна сметка кола е, удря се, после поне да е качествено събрана и съобразено с цената. Виждал съм разни извращения, на които дори фаровете не са наместени като хората, бронята с луфтове и т.н. , да ти стане ясно как е удряно. Изумява ме как на снимките всичко е перфектно, а като отидеш в повечето случаи реалността е много различна.

    Все пак конкретно тази ми изглежда добре, а аз също нямам мулти-волан, и не ми пречи - на 10 сантиметра е, сменям си ги така и ми е удобно. Изобщо не ме бърка, даже изчистено ми се струва по-добре. Лично мнение де. Не е нещо, за което да се хванеш - музика всеки може да си слага и преправя, важното е колата да е в добро техническо състояние. Музиката е екстра.
    Alfa Romeo 156 1.8 SW TS 144hp

  15. #15

    Default

    На снимките всичко е перфектно, защото на нашите сайтове са с малка резолюция, и дори да са правени с хубав фотоапарат, пак не се виждат както трябва.



Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •