Results 1 to 5 of 5

Thread: Тежка катастрофа с алфа 156

  1. #1
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default Тежка катастрофа с алфа 156

    Младо момче претърпя инцидент току що на кръстовището на Тодор Александров и Константин Величков. Караше пред мен на няма и 50 метра, пресичайки Константин Величков едно пежо го трясна в шофьорската врата. Преди удара, момчето се опита да кривне в дясно, но другата кола летеше. Всички са наред, алфата събори стената и витрината на магазин Тапетия Килимия. В другата кола имаше мъж и бременна жена, която имаше някакви проблеми. След 15 секунди цъфна патрулка, а шофера на френското возило се развика по полицая, предполагам, че и той самия е полицай. Този път всичко се размина само с материални щети, искренно се надявям дамата и бебето да са ОК след удара. Момчето с алфата незнам дали е от клуба или форума. Извади голям късмет тази вечер младежа. Хора оглеждайте се, че белите стават за секунди.

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  2. #2

    Default

    Алфата е била без предимство до колкото разбирам. Пежото е на пътя с предимство. Светофара, или не е работил?
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #3
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Светофара си работеше, пежото заобиколи спрелите коли в лентите и го надъни на линиите.

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  4. #4
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    А ти остана ли, за да дадеш показания, в защита на преминалият на разрешителен сигнал шофьор на Алфата?
    Показанията ти са от изключителна важност за разкриване на обективната истина!
    Ако изкривят истината, може да започне дори наказателно производство срещу шофьора на Алфата, за причина телесна повреда на бременната жена!
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  5. #5
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Имаше над 10 човека, аз нямаше как да остана защото трябвяше да пускам водата в няколло квартала на София.

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •