Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Относно форума
Относно форума Ако не ви работи паролата, ако искате да смените никнейма си, ако имате предложения или въпроси - поставете ги тук!

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 05-10-2016, 15:48   #31
Ранобудниче
Драка
Член на клуба

Ранобудниче's Avatar

Quote:
Originally Posted by tsvety View Post
Без да изпадам в излишни спорове. В всеки правилник има вратички, във всеки закон има вратички, въпроса е дали и как ги използваш. Тази вратичка да ни е проблема. Въпреки, че винаги има варианта да затвори една вратичка и да се отвори друга и то съвсем неволно
Проблемът, Цвети, е в годините на израстване.
Никой мод не може да компенсира тяхната липса.
Тук нито сме в детската градина/училище с "моля другарката", нито сме деца и родители помежду си (освен с редки изключения). Нека всеки положи усилия да се самовъзпита - нали всички сме с претенции.
И не - няма да трия.. Нека се вижда какви сме.
Нито пък ще давам обяснения.
Ранобудниче is offline  
Old 05-10-2016, 21:55   #32
Sunny
( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)

Sunny's Avatar

Quote:
Originally Posted by nickgaidarov View Post
Привет, Велик Глигане!

За мен важното е, че признаваш вината си и ще си изтриеш съответната щуротия от подписа.
А дали съм мъж или путьо, можеш да питаш приятелката си /същата тази приятелка, на която на времето издирваше бабата няколко дни в цяла София/, ако ме оставиш за около час насаме с нея - стига да е хубава, разбира се.
И накрая - оставям ви не седмица, а месец без мен, както доскоро, защото и на мен от време на време ми писва да се боря с вятърни мелници.
И видяхте ли се сега ... засегнахте Г-н Гайдаров .
300 спам поста по-малко дневно у формо
Sunny is offline  
Old 06-10-2016, 01:57   #33
Sm0k
Старши алфист

Sm0k's Avatar

Още като се намеси Гайдаров на втори пост и бях сигурен, че темата няма да угасне без фойерверк

Quote:
И накрая - оставям ви не седмица, а месец без мен, както доскоро, защото и на мен от време на време ми писва да се боря с вятърни мелници.
Каре си ве Дон Кихоте Звучи супер, ама да ти кажа не ти вярвам, утре пак ще ти останат пет часа свободни и пак тука ще акостираш, ама не съм сигурен за радост или за съжаление...

Quote:
А дали съм мъж или путьо, можеш да питаш приятелката си /същата тази приятелка, на която на времето издирваше бабата няколко дни в цяла София/, ако ме оставиш за около час насаме с нея - стига да е хубава, разбира се.
И ако всичко останало в творчеството на Гайдаров можем да приемем, че е в рамките на допустимия спам, с който да се забавляваме, то изречения като горното според мен първо прекрачват всякакви граници и второ са вече наистина притеснителни и откровено недопустими. Имам подозрения, че и повечето психолози биха потвърдили, че в горното изречение има проблем, от който науката се е интересувала, ама не знам сега, може пък аз нещо... тъй че, не искам да се меся в работата на отговорните лица

А за това, че за "стила му на ухажване" на противоположния пол (особено когато се наблюдава поватаряемост на определен адресат), ако беше служител в частна компания, щеше да е уволнен във всяка нормална такава, само в нашия форум сме тотално импотентни да вземем мерки - за тая работа най-добре да си затворим очите
Old 06-10-2016, 09:16   #34
Zlobich
Пай се ...

Zlobich's Avatar

Ключ?

-----------
Пай сеее ...
Old 06-10-2016, 09:34   #35
Ранобудниче
Драка
Член на клуба

Ранобудниче's Avatar

Да.
Ранобудниче is offline  
Closed Thread
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Относно форума « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules