Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Относно форума
Относно форума Ако не ви работи паролата, ако искате да смените никнейма си, ако имате предложения или въпроси - поставете ги тук!

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 21-06-2016, 00:34   #31
Friday
Запален алфист

Friday's Avatar

Незнам за останалите потребители, но аз лично съм си изградил мнение кой - какво във форума.
Не защитавам никого, но постовете на доста хора, някои които не виждам напоследък, вкл. и тези на @ecotronic са ми помагали доста. За мен, лично е човек, който мисли преди да пише.
П.С. В техническия раздел вече всяка 3-та тема се "изроди".

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Old 21-06-2016, 00:57   #32
mimouzunov
+-

mimouzunov's Avatar

Незнам кои какво иска... Форума е отличник и всички потребители са прави и безгрешни!!

Доказателство е последното мнение от "12.07.15 г., 22:00" в тая тема http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=19455&page=12
Old 21-06-2016, 01:23   #33
Bobo Markov
е вашата гузна съвест

Bobo Markov's Avatar

Quote:
Originally Posted by mimouzunov View Post
Незнам кои какво иска... Форума е отличник и всички потребители са прави и безгрешни!!

Доказателство е последното мнение от "12.07.15 г., 22:00" в тая тема http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=19455&page=12
тотално безгрешни сме щом последния модераторски активат е от преди година година!
Old 21-06-2016, 07:31   #34
Alex_26
Хайдутин СЕЛЯНДУР KILLER

Quote:
Originally Posted by Bobo Markov View Post
т.е. ти си обиден
О, не. По-добре на хората в устата, отколкото в краката. Тук няма кой да ме обиди, а тези, които могат, те няма защо да го правят

---------- Post added at 06:31 ---------- Previous post was at 06:28 ----------

Quote:
Originally Posted by Friday View Post
Незнам за останалите потребители, но аз лично съм си изградил мнение кой - какво във форума.
Не защитавам никого, но постовете на доста хора, някои които не виждам напоследък, вкл. и тези на @ecotronic са ми помагали доста. За мен, лично е човек, който мисли преди да пише.
П.С. В техническия раздел вече всяка 3-та тема се "изроди".

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Да, има много верни неща. И при газовата тема за тези с Фобос могат да научат доста, само дето не ги вълнуват явно. Но явно не търпи някой да знае нещо повече от него и да му го казва директно - трябва да го галиш с перце за съжаление
Alex_26 is offline  
Old 21-06-2016, 11:37   #35
ecotronic
Алфист идеалист

ecotronic's Avatar

Ето откъде започна всичко.

http://clubalfaromeo.com/forum/showt...EE%ED%E8%EA%E0

и по-конкретно - пост № 38. от темата

Всеки може да проследи хронологията на дискусията и сам да прецени, кой пръв започва да се заяжда, когато му свършат аргументите.

Всеки, който има някакви познания по електротехника и електроника може да прецени, дали написаното от мен преди въпросния пост 38 следва да доведе до въпросния кардинален извод.

Ето и малко по-натам (пост №41):

"Работата ми е не да следя твоите постове. И понеже ставаш вече нагъл и нямаш уважение към другите ще кажа, че уроци по електроника преподавам само на частно с/у заплащане. Нека някой друг ти обясни особеностите на отворени и затворени вериги към които има включени паралелно няколко консуматори"

Извод:

Не следиш моите постове и аргументите, които съм дал в тях, но иначе охотно раздаваш смели квалификации наляво и надясно!

Що за мега-селяндурско поведение е това ???

Последвалата реакция от моя страна си е съвсем закономерна. Който пръв мята камъни по другите, следва и да е готов да ги посрещне по собствената си тиква.

Ето това са фактите, колеги. Останалото са само приказки.

Нека някой да ми посочи мой пост в който аз съм си позволил да квалифицирам познанията на потребителя alex_26 или да съм го обидил по някакъв начин за времето от което се е регистрирал във форума (септември 2014) до времето на въпросния пост (12 - ти март 2016-та 12:46) и аз ще му се извиня публично.

159 1.8 MPI
166 2.0 TS (ex)

.
ecotronic is offline  
Old 21-06-2016, 15:03   #36
Alex_26
Хайдутин СЕЛЯНДУР KILLER

Ми като не знаеш как работят полевите транзистори мой проблем ли е?
И важното е, че аз си имам тема за мен, а ти - НЕ
И думата СЕЛЯНДУР в научи от мен щото ти използваше СЕЛЯНИ
ОПРЕДЕЛЕНО МЕ КЕФИШ
Alex_26 is offline  
Old 21-06-2016, 15:08   #37
ecotronic
Алфист идеалист

ecotronic's Avatar

Quote:
Originally Posted by Alex_26 View Post
Ми като не знаеш как работят полевите транзистори мой проблем ли е?
И важното е, че аз си имам тема за мен, а ти - НЕ
И думата СЕЛЯНДУР в научи от мен щото ти използваше СЕЛЯНИ
ОПРЕДЕЛЕНО МЕ КЕФИШ
По-горе ти дадох конкретно и ясно доказателство.

Но както винаги ти и него не можа да го обориш с обективни аргументи и пак започна с кухите приказки.

Ето затова, както и други колеги са го правили и аз ти казвам, че ти просто си много тъп човек!

На всичкото отгоре ти липсва елементарно възпитание и комуникативна култура за да участваш в публични дискусии.

Накратко - мега селянин от галактическа величина.

159 1.8 MPI
166 2.0 TS (ex)
ecotronic is offline  
Old 21-06-2016, 16:37   #38
mirchozo
гинеколог любител

mirchozo's Avatar

Момци що ни се теглите по една п..ка майна и да не се занимавате повече един с друг. Станахте за смях и двамата, честно. Жени нямате ли си, пиенето ли ви е малко, само се чудите за какво да се драчите и кой е по-разбирач. Спрете се, има игнор листа, цък и готово.
mirchozo is online now  
Old 21-06-2016, 19:35   #39
mordohy
чичка с очила и шкембенце
Член на клуба

mordohy's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bobo Markov View Post
Иво, Любо Екотроник си е готин и не е необходимо да го сравняваш с оня фалафел Търтей аз лично не чета много тука но в нито един пост на Любо не съм видял нищо дразнещо освен тва Найтрайдера както и оня гъз Найтролера са си дразнещи типчЕта. Абе кво станА с Найтолера тоя мазен гнусен изрод? вече май не пише тука а? да няма перманентен бан? бахти и келемето беше тоя - долна гад мръсна!
Боянски, няма нужда да защитаваш Любо от мен. Поне задочно се познаваме.
Друга ми беше мисълта.
Търтея се изчерпа от прекалена активност и накрая беше много обиден, когато го разбра.
Аз също давах много от мен, а накрая се оказа, че дрънкам глупости според някои.

Те ви го разбирача:

mirchozo Момци що ни се теглите по една п..ка майна и да не се занимавате повече един с друг. Станахте за смях и двамата, честно. Жени нямате ли си, пиенето ли ви е малко, само се чудите за какво да се драчите и кой е по-разбирач. Спрете се, има игнор листа, цък и готово.

С две ръце съм съгласен с Мирчозо!
Old 21-06-2016, 20:07   #40
undy
(унди)

undy's Avatar

Добре ,бе батки....защо аз,който не познава нито единия,нито другия....нито задочно,нито лично....и като видя само ника на единия и ми се драйфа ....а пък с другия колега е точно обратното?
И защо сега без да споменавам имена или никове,всички се досещат за кого ,какво мисля?
undy is offline  
Old 21-06-2016, 21:18   #41
Bobo Markov
е вашата гузна съвест

Bobo Markov's Avatar

Quote:
Originally Posted by mordohy View Post
Боянски, няма нужда да защитаваш Любо от мен. Поне задочно се познаваме.
Друга ми беше мисълта.
Търтея се изчерпа от прекалена активност и накрая беше много обиден, когато го разбра.
Аз също давах много от мен, а накрая се оказа, че дрънкам глупости според някои.

Те ви го разбирача:

mirchozo Момци що ни се теглите по една п..ка майна и да не се занимавате повече един с друг. Станахте за смях и двамата, честно. Жени нямате ли си, пиенето ли ви е малко, само се чудите за какво да се драчите и кой е по-разбирач. Спрете се, има игнор листа, цък и готово.

С две ръце съм съгласен с Мирчозо!
Търтея търсеше келепир затова плямпаше като идиот, какъвто и е, той затова и се махна оттука после отиде в Оффроуд форума но оттам го изгониха ... давам ти жокер
Old 21-06-2016, 22:10   #42
Bobo Markov
е вашата гузна съвест

Bobo Markov's Avatar

вижте са да не помислите, че пиша на Търтей зад гърба, щото когато си казал на някого какво мислиш за него в лицето това не е лицемерие съм убеден аз ... двама човека казахме на Търтей, че е идиот аз и Григор пак ви давам жокер
Old 21-06-2016, 22:41   #43
dansguardian
Болен алфист

Драйверните транзистори са МОС ФЕТ и няма да изгорят при случайно (или нарочно) окъсяване, докато се бърника из фасунгите на стоповете. И няма да изгорят, защото между сорса и дрейна има свързан диод .
Alfa Romeo 156 1.9JTD, 150 коня.
dansguardian is offline  
Old 21-06-2016, 23:25   #44
mirchozo
гинеколог любител

mirchozo's Avatar

Quote:
Originally Posted by dansguardian View Post
Драйверните транзистори са МОС ФЕТ и няма да изгорят при случайно (или нарочно) окъсяване, докато се бърника из фасунгите на стоповете. И няма да изгорят, защото между сорса и дрейна има свързан диод .
Еее бате ти уби всичко, а толкова се напъваха и двамата. Ебаси, фърлям семките... Я па, що да не си налея и биричка и да гледам мача, Испания поседоха с 1:0 на Хърватия.

Пс Пичуе, останете си такива, много приятелства са почнали от дразги, гледайте малко отгоре на нещата. Живота е хубав и интересен и без да си го усложняваме. Няма лошо човек да има познания, но не прекалявайте, тия дето си мислят че разбират от всичко всъщност от нищо не разбират. Приемете го като съвет, на 34г съм и съм видял доста неща, но все още от нищо неразбирам и не ме е срам да си го призная, често задавам глупави въпроси но така е..., човек се учи всеки ден докато е жив.
Бъдете живи и здрави и най вече пичове, като се видим живот и здраве някой ден да си стиснем ръцете и да пийнем по бира.
mirchozo is online now  
Old 21-06-2016, 23:32   #45
Bobo Markov
е вашата гузна съвест

Bobo Markov's Avatar

Quote:
Originally Posted by mirchozo View Post
Бъдете живи и здрави и най вече пичове, като се видим живот и здраве някой ден да си стиснем ръцете и да пийнем по бира.
а не бе това е било винаги и винаги ще бъде!
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Други > Относно форума « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules