Results 1 to 8 of 8

Thread: Zakupuvane na Alfa Romeo 146

  1. #1

    Default Zakupuvane na Alfa Romeo 146

    Здравеите,
    Искам да закупиа Алфа Ромео 146.Аз сам от Благоевград и тук е невазмойно да се намери Алфа 146.Кайете каде има по-голям избор.По автокъстите в Благоевград ме разубейдават да не купувам такава цитирам "барака",застото сте имам само проблеми,но вапреки това аз сам рехил вече.Кайете кои двигател е по добар.И добар сервиз в Софиа,застото маи от там сте купиа.

  2. #2

    Default

    Здравей колега!
    Тези които ти разправят, че Алфа е барака не ги слушай много, в добрия случай са просто предубедени. Алфата е кола като всички други и за да бъде в изправност си иска съответната поддръжка. С няколко думи за двигателите - бензиновите са боксер и туин спарк, туин спарк са като технология по-съвременните двигатели, но и с по-скъпа поддръжка. Боксерът е по-евтин и при правилна експлоатация - много надежден двигател. За дизеловите аз лично не мога да кажа много, други колеги ще се изкажат по-компетентно от мен тук.
    Моят съвет е първо да прочетеш всички теми за модела, двигателите, цената на поддръжката (особено за поддръжката на twin spark-a Valjo е писал много подробно) внимателно и тогава, в зависимост от средствата с които разполагаш, да купиш това което ще е най-подходящо за теб. Желая ти късмет при покупката и дано скоро станеш горд собственик на Алфа!
    Alfa Romeo 145 1.9 JTD

  3. #3
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    Не го плаши човека с Вальо, бре мискинин Най-добре (така поне се говори) е 2 литра мотора. Сигурно боксерите са доста по евтини за подръжка. Почети верно из темите и реши кой е твоя мотор, а от там следва евентуално и степента на изпълнение
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  4. #4
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default Re: Zakupuvane na Alfa Romeo 146

    Quote Originally Posted by Bubata
    Здравеите,
    Искам да закупиа Алфа Ромео 146.Аз сам от Благоевград и тук е невазмойно да се намери Алфа 146.Кайете каде има по-голям избор.По автокъстите в Благоевград ме разубейдават да не купувам такава цитирам "барака",застото сте имам само проблеми,но вапреки това аз сам рехил вече.Кайете кои двигател е по добар.И добар сервиз в Софиа,застото маи от там сте купиа.
    Я?! Не мога да повярвам Е па обади се като си от Благоевград Телефона ще ти го пратя на лично съобщение А това за бараката кой ти го каза,ще ми кажеш и ще видиш как ще търчи да ти се извинява после
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  5. #5
    Здрав Алфист vladu's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    801

    Default Re: Zakupuvane na Alfa Romeo 146

    Quote Originally Posted by Bubata
    Здравеите,
    Искам да закупиа Алфа Ромео 146.Аз сам от Благоевград и тук е невазмойно да се намери Алфа 146.Кайете каде има по-голям избор.По автокъстите в Благоевград ме разубейдават да не купувам такава цитирам "барака",застото сте имам само проблеми,но вапреки това аз сам рехил вече.Кайете кои двигател е по добар.И добар сервиз в Софиа,застото маи от там сте купиа.
    че ще имаш проблеми - то е ясно - ще имаш (ако някой ти казва друго е или болен или тъп или и трите). Въпроса е колко.
    Че не са бараки не са - особено 146 Ti.
    Но и дизела не е зле стига да е JTD.
    Ex: 146ti, 146JTD, 147JTD, Lexus IS220D, Lexus IS200 Auto, Swift Sport, Subaru Legacy IV
    Subaru Outback '09 & Alfa Romeo 156 2.4JTD

  6. #6

    Default

    ако още не си си купил ела да ти дам една 146-2000ti

  7. #7
    Старши алфист JORDANGT's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София Красна Поляна
    Age
    47
    Posts
    779
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by gele74
    ако още не си си купил ела да ти дам една 146-2000ti
    Koлко и търсиш на тая хубавица

    Alfa33 1.3 90г.Alfa33 1.5 93г.Alfa33 1.4 94г.Alfa146 1.4TS 97г.Alfa146 1.8TS 99г.Sprint 1.5 78г.Аlfa33 1.7 4x4 91г Sprint 1.7 16V 83г.Alfa145 1.3 96г.Alfa156 2.0 99г.147 1.6 03г.145 2.0 Alfa159 1,9 JTD Ti

  8. #8
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    софия
    Posts
    13

    Default

    ако още си търсиш ела .да видиш нещо дет си заслужава-колата я има в раз-продавасе

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •