Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 54

Thread: Navteq map Bulgaria 166

  1. #16
    Младши алфист MaschineS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Pazardjik
    Posts
    18

    Default

    http://www.dox.bg - правиш ми едно ISO с някоя програмка като MagicISO, UltraISO или nrg с Nero - то. Ако не знаеш как става, това вече е сложен въпрос


    За G2 ще е трудно. Някой има ли сниман модула на навигацията там, лепенката ми трябва. За G3 имам тестван вариант, но имайте впредвид, че reader-а чете само 2-3 марки дискчета
    Дискът с G2 съдържа и firmware за NAV OS-а. Когато си сложиш диска с картите ти зарежда от него и специфична версия на firmware-а. Т.е. за новите карти е необходим и друг firmware, който мисля че имам някъде, поне за последните от 2009/2010 - та. Прави се конверт на картите от една друга марка. Там има и гласовите команди, не е толкова трудно и го има подкарано из разни 166 - ци по света. Тази навигация не се качва само на италиянки.
    Last edited by MaschineS; 19-03-2011 at 20:34.

  2. #17
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    http://dox.bg/files/dw?a=dafcf4a4f2
    Това е линка за сваляне на диска. Трябва да има 5 папки и една друга икона.
    CONFIG
    DB
    IDIS
    SW
    VOICE
    CDROM.TOC -това е отделната иконка.
    Last edited by qpwo; 19-03-2011 at 20:48.
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  3. #18
    Младши алфист MaschineS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Pazardjik
    Posts
    18

    Default

    G2 си като гледам. Сега го дърпам. Благодаря
    Дискът е от първите - 98ма година, както и софта, много е стар.
    Видях, че някой се е подигравал тука, че имал решение, ама било през свободното време, ама не оставало време. Няма и с тази тема да се получи така. Иска се до седмица, а сега атакувам един колега от форума, да предостави за тест неговия кораб като е в периметъра.
    Last edited by MaschineS; 19-03-2011 at 21:11.

  4. #19
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by MaschineS View Post
    G2 си като гледам. Сега го дърпам. Благодаря
    Явно няма да съм от тия дето ще ,,ударят джакпота'' ...
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  5. #20
    Младши алфист MaschineS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Pazardjik
    Posts
    18

    Default

    Спокойно, всички ще удряме джакпоти. За G3 имам готов варианта, само ще го тествам тия дни. За G2 ми е седмицата

  6. #21

    Default

    Имам оригинален диск G3 2000/2001-ва Италия и главни пътища на Европа. Ако върши работа ще му направя имидж.
    Alfa Romeo 145 JTD & Audi A4 B6 1.8T quattro

  7. #22
    Младши алфист MaschineS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Pazardjik
    Posts
    18

    Default

    Качи и ти един в dox-а щом имаш мерак да сравня все пак, но за G3 ми е преработка от оригинален и само трябва да тествам. Кога ще го пусна зависи от един колега. Като докара каляската, тествам и качвам. Ще е актуален спрямо 2010 година за Източна Европа. Един от проблемите е че reader-а чете само белите Sony-та, Verbatim Printable и белите Tayo Yuden-и. Аз имам от последните и тази теория е пробвана и потвърдена. Затова не се получават и опитите за презапис в повечето случаи

  8. #23

    Default

    Когато мога ще го кача. Чакам с нетърпение диска. Дано се получи!
    Alfa Romeo 145 JTD & Audi A4 B6 1.8T quattro

  9. #24
    Младши алфист MaschineS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Pazardjik
    Posts
    18

    Default

    На G3 и преди няколко месеца се получи но без voice- часта, иначе виждаше улиците в малак провинциален град, G2 ще е занимавката

  10. #25
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Плевен
    Posts
    371

    Default

    Quote Originally Posted by MaschineS View Post
    На G3 и преди няколко месеца се получи но без voice- часта, иначе виждаше улиците в малак провинциален град, G2 ще е занимавката
    Ами като имаш готова версия на навигация качвай да пробваме. Аз нямам никакъв диск а колата е от подписа.

    Живота е компот и всеки се бори за слива във него.
    АЛФА РОМЕО 156 1,9 JTD предишна
    АЛФА РОМЕО 166 2,4 JTD сегашна 150p.s. 2003г

  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by MaschineS View Post
    На G3 и преди няколко месеца се получи но без voice- часта, иначе виждаше улиците в малак провинциален град, G2 ще е занимавката
    Айде ще минеме и без войс частта Това да е...
    Alfa Romeo 145 JTD & Audi A4 B6 1.8T quattro

  12. #27
    Младши алфист MaschineS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Pazardjik
    Posts
    18

    Default

    Днес-утре ще пусна една нова тема, че първо трябва да си сменяте софта на ICS-a с patch-нат преди да слагате картите

  13. #28
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    55

    Default

    Quote Originally Posted by MaschineS View Post
    Днес-утре ще пусна една нова тема, че първо трябва да си сменяте софта на ICS-a с patch-нат преди да слагате картите
    как колега и къде да го смениме софта

  14. #29
    Младши алфист MaschineS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Pazardjik
    Posts
    18

    Default

    Направил съм изменена версия на 5.47 и ще я пусна в нова тема, която при добра успеваемост да бъде стикната. Въпросът е че ми трябва малко време да напиша менюъл как да си я качите. Тя ще чете освен стандартните карти, т.е. оригиналните и друг вид карти, което ще доведе до решението. Имайте малко търпение само. Занимавам се с това от години, рискът да си убие някой ICS-а ще е сведен до минимум. Ъпдейтът ще е през диск през reader-а на навигацията

  15. #30
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    55

    Default

    Quote Originally Posted by MaschineS View Post
    Направил съм изменена версия на 5.47 и ще я пусна в нова тема, която при добра успеваемост да бъде стикната. Въпросът е че ми трябва малко време да напиша менюъл как да си я качите. Тя ще чете освен стандартните карти, т.е. оригиналните и друг вид карти, което ще доведе до решението. Имайте малко търпение само. Занимавам се с това от години, рискът да си убие някой ICS-а ще е сведен до минимум. Ъпдейтът ще е през диск през reader-а на навигацията
    това което казвасх е много хуббаво колега,ще запазим търпение колкото е нужно...но тук се поразжа един може би малко тъп жъпрос,но поне не съм запознат-навигацията отделен ридър ли си има и ако да,къде се намира той

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •