Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 71

Thread: Alfa Romeo Alfa 156 3.2 V6 24V GTA

  1. #16
    Запален алфист sof_bg's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    292

    Default RE

    Ми питал съм.Човека я е оставил да се продава в автокъщата.А защо е след ремонт не знам но скоро ще разбера.

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Интересно защо е след основен ремонт!!!
    Разпитай там твоя познат да няма нещо нередно...
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 150hp+some more EX
    Kia Sorento 2.5CRDI LUX

  2. #17
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    и е боядисана допълнително в два цвята и доколкото виждам и капака е бял, тъй че виж дали е блъскана или просто човека така си я е направил!
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  3. #18

    Default

    Не искам да оказвам влияние, но обстойния преглед на колата преди купуване е повече от желателен, щото 156ГТА аз ако и направя основен ремонт(по германски стандарт и цени), трябва да съм луд за да я продам след това, освен ако нямам много основателни причини......лошото е че ще трябва да разбереш това на място, след като си отишъл с парите, което на теория ще значи че наполовина си я взел.....но трябва да си отваряш доста очите.....иначе на снимките е перфектна....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #19
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    46
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by sof_bg View Post
    Ми питал съм.Човека я е оставил да се продава в автокъщата.А защо е след ремонт не знам но скоро ще разбера.
    Щом можеш да я вземеш директно от човека, значи и цената ще падне чувствително.В автокъщата има ДДС и оскъпяване някакво.Прекалено евтино става.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  5. #20
    Запален алфист sof_bg's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    292

    Default Alfa GTA

    Охх чудя се ква да правя...утре ще се чуя с тоз мой приятел и ще се решава.
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 150hp+some more EX
    Kia Sorento 2.5CRDI LUX

  6. #21

    Default

    Добре де, иди му на гости за 2-3-4 дена, няма да ти седне повече от 4-500 лева.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #22
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    верно иди ако имаш време и възможност за да си по-спокоен
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  8. #23
    Запален алфист sof_bg's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    292

    Default Alfa GTA

    Най лесно е да хвана самолета за 36.99еуро в едната посока с Герман Уингс,но после идва въпроса какво да и гледам на таз кола там.Трябва някой капацитет да я поглене.
    Между другото някой знае ли как точно седи въпросът за мито и ддс след 01.01.2010?

    Quote Originally Posted by rady156 View Post
    верно иди ако имаш време и възможност за да си по-спокоен
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 150hp+some more EX
    Kia Sorento 2.5CRDI LUX

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by sof_bg View Post
    Най лесно е да хвана самолета за 36.99еуро в едната посока с Герман Уингс,но после идва въпроса какво да и гледам на таз кола там.Трябва някой капацитет да я поглене.
    Между другото някой знае ли как точно седи въпросът за мито и ддс след 01.01.2010?
    Ако питаш заради колата, вкарваш си я като пич.....на границата никакви ядове.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  10. #25
    Сладоледаджията
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Поморие
    Age
    48
    Posts
    237

    Default

    аз ако съм на твоето място ще отида да я видя тази въпросна Алфа, ако има възможност да се погледне от някое сервизче ако те съмнява нещо, вярно ще трябва да се бръкнеш повечко за прегледа от колкото в БГ, но ти си решаваш и ако накрая не ти допадне, то вече има и 159-ки на по 6-7000 ойро, е вярно не са 3.2 ГТА, но можеш да си вземеш някоя 1.9 дизелче и пей сърце за 15000 лв 159-ка
    поне няма да си набутан с разходи по ходенето

  11. #26
    Запален алфист sof_bg's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    292

    Default re

    Четеш ми мислите колега.Първоначално идеята беше за 159 2.4 но не знам каква ми влезе под кожата това GTA.


    Quote Originally Posted by raffaello View Post
    аз ако съм на твоето място ще отида да я видя тази въпросна Алфа, ако има възможност да се погледне от някое сервизче ако те съмнява нещо, вярно ще трябва да се бръкнеш повечко за прегледа от колкото в БГ, но ти си решаваш и ако накрая не ти допадне, то вече има и 159-ки на по 6-7000 ойро, е вярно не са 3.2 ГТА, но можеш да си вземеш някоя 1.9 дизелче и пей сърце за 15000 лв 159-ка
    поне няма да си набутан с разходи по ходенето
    Alfa Romeo 156 2.4jtd 150hp+some more EX
    Kia Sorento 2.5CRDI LUX

  12. #27

    Default

    Строшихте хатъра на човека.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  13. #28
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    Не бъдете предобедени за основния ремонт! В Европа има всякакъв вид застраховки, дори такива които ти покриват счупване на двигател! Иначе, колега не очудвам, че ти е влязла под кожата тая кола! ГТА е мечта за повечето от нас, въпреки разхода а ти си имаш перфектно дизелче, за по-дълги пробези! Колкото до 159, според МОБИЛЕ.ДЕ няма за по 7 евро, но на място не знам как е!
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  14. #29
    Запален алфист newuser's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Burgas
    Posts
    162

    Default

    и аз съм за GTA-то, поради простата причина че 159-ка прилична за 7-8 хиляди евро няма ... може да се намери 1.9 за тея пари но тва не виждам изобщо да се доближава до GTA-to. 159-2.4 jtdm примерно, което с един чип върви много добре ще излезе много по-скъпо, така че....

  15. #30
    Запален алфист sof_bg's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    292

    Default Alfa Romeo Alfa 156 3.2 V6 24V GTA

    Alfa Romeo 156 2.4jtd 150hp+some more EX
    Kia Sorento 2.5CRDI LUX

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •