Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 59

Thread: 156 2.0 TS vs BMW 320D

  1. #31
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Memento View Post
    С данни от каталози не се занимавам.Всичко,което съм писал или съм го видял на пистата или на улицата.Данните от каталозите не играят абсолютно никаква роля.Коя е другата песен,която съм запял??????
    Колега извинявай, обърках твоите постове с тези на plamen petkov, моя грешка. Toй обича да слага на всеки свой пост каталожни данни. А относо коя е другата песен която си запял е.... Прегледай си тази тема : http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=42588

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Колега извинявай, обърках твоите постове с тези на plamen petkov, моя грешка. Toй обича да слага на всеки свой пост каталожни данни. А относо коя е другата песен която си запял е.... Прегледай си тази тема : http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=42588

    Колега в тая тема,която си копирал изразявам мнението си за полу-професионални(професионални)драг състезания.Там позицията ми е много ясна и категорична и тя е,че в полу професионалните и професионалните драг състезания дизелът няма своето място.А по въпроса,който вълнува 60% от форумът 156 2.0 ТС вс 2.4 ЖТД с чип съм на мнение,че дизелът ще опука бензинката.Най-малкото пуснах клипче как ме натупа турбо дизел.

    Мен ме натупа турбо дизеларка,the cleaner също го опука турбо дизеларка така,че не виждам какво трябва да спориме кое е по бързо.Вече ако сравняваме турбо бензин вс турбо дизел ще е друго,но тъй като си карам атмосферката и ме напука дизеларка немога да кажа нищо друго освен...ПРИБИ МА по селски и тва е .

  3. #33
    156 2.4jtd SW toshi...9's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    92

    Default

    колеги и аз карам печка 2.4 150 д чип и 2 ки бензинки неми се опират наи малко бмв та пускал сам се много пати и резултата е все един

  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by toshi...9 View Post
    колеги и аз карам печка 2.4 150 д чип и 2 ки бензинки неми се опират наи малко бмв та пускал сам се много пати и резултата е все един
    Тогава се пусни с Бимбо, ще вкараш интрига.
    Arena Coast Customs

  5. #35
    156 2.4jtd SW toshi...9's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    92

    Default

    няма никакви ядове като идвам кам сф с удоволствие бих направил едно две стартчета за спорта тука с един приятел се пускаме с едно бмв двоен ванос незнам си какво било неги знам много тиа бмв та ама го биа

  6. #36
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by Pastora View Post
    Тогава се пусни с Бимбо, ще вкараш интрига.

    То ще се чуе на срещата с колко ме бие 2.4джтд,ма като гледам времето ни скрои капанче

  7. #37
    156 2.4jtd SW toshi...9's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    92

    Default

    времето хич не е за такива опити само ако несме с wrc коли штар по штар

  8. #38

    Default

    Това БМВ 320д върви доста не случайно пуснах линка към данните му това чудо ще бие и чипосана 156 2,4 жтд а до колкото разбрах си имал за смяна доста неща по колата другия път се пусни с по стария модел 320д и ще разбереш че по времето 97-2000г няма по бърз 2000 куб двигател от този на Алфа

  9. #39
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Quote Originally Posted by plamen petkov View Post
    Това БМВ 320д върви доста не случайно пуснах линка към данните му това чудо ще бие и чипосана 156 2,4 жтд а до колкото разбрах си имал за смяна доста неща по колата другия път се пусни с по стария модел 320д и ще разбереш че по времето 97-2000г няма по бърз 2000 куб двигател от този на Алфа
    Аз вече 2ри път ти обяснявам, че в темата става дума за въпросният "стар модел" 320д, дето нормалните хора му викат Е46
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  10. #40

    Default

    Quote Originally Posted by Satanism View Post
    Аз вече 2ри път ти обяснявам, че в темата става дума за въпросният "стар модел" 320д, дето нормалните хора му викат Е46

    Kolega 2004g 150hp s dorabotki kum 170 konq stariq model na bmw li se vodi?Neshto ne vi razbiram.Star model,nov model.Dvigatelq e comman rail 150hp s dorabotki.Bmw-to e e46

    P.S izvinqvam se za kirilicata pisha ot telefon.

  11. #41
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    стария е, щом е 46ца, просто е с по-големия мотор на 46цата....пичагата е дал линк за най-новата тройка...
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  12. #42

    Default

    бмв-то върви повече от най новата тройка,ако имаш предвид е90 320д 167 коня.Баща и на гаджето ми кара такава и разликата е осезаема .Някой път ще ги накарам да застанат на чертата.

    Колега гледам в подписа ти,че караш нисан п11.С едно приятелче се каниме отдавна да ги замериме.По спомен неговия също е п11 ГТ 150 коня нещо такова беше.Има ли смисъл да заставам?
    Last edited by Memento; 05-01-2010 at 23:33.

  13. #43
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Quote Originally Posted by Memento View Post
    бмв-то върви повече от най новата тройка,ако имаш предвид е90 320д 167 коня.Баща и на гаджето ми кара такава и разликата е осезаема .Някой път ще ги накарам да застанат на чертата.

    Колега гледам в подписа ти,че караш нисан п11.С едно приятелче се каниме отдавна да ги замериме.По спомен неговия също е п11 ГТ 150 коня нещо такова беше.Има ли смисъл да заставам?
    Пробвайте се, винаги има смисъл, но ако е читаво GT-то ще те накаже доволно за коли от еднакъв клас
    Друг е въпроса, че повечето са с разтеглени вериги и не вървят като хората

    Аз с моето, като изключим старта, който и аз изпуснах и го позагубих, после вървя наравно с Е36 323i, което колкото и тежко да е, си е 2.5л шестак със 170кс и един тон нютони въртящ момент
    Last edited by Satanism; 06-01-2010 at 00:15.
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  14. #44

    Default

    Quote Originally Posted by nishtodrygo View Post
    незнам разликите между тези бмвта 320д но съм се подгонвал с такова и неможех да го мина, но и неможеше да ми избяга. моята алфа е 1.9 105 коня

    Колега няма как да знаеш с какъв мотор е било бмв-то.А повярвай ми ако е 150хп понапомпано дори и 2.4-ката ще трябва да вади телескопа

  15. #45
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by nishtodrygo View Post
    незнам разликите между тези бмвта 320д но съм се подгонвал с такова и неможех да го мина, но и неможеше да ми избяга. моята алфа е 1.9 105 коня


    Ама наистина си го мислиш нали колега!!!Извинявам се,но това са леко казано.................!Не искам да цапам темата на колегата и се извинявам!!!

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •