Results 1 to 3 of 3

Thread: Alfa Alfetta & Giulietta

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    София
    Posts
    98

    Default Alfa Alfetta & Giulietta

    Здравейте,
    Много ми хареса една от предишните теми свързана с Алфа 6. В нея някои членове на клуба споделиха за това, къде в София са виждали такива автомобили. Прави ми мпечатление, че доста по-популярните по принцип Alfetta и Giulietta от тези години също вече много рядко се срещат по нашите пътища, а запазените и хубави такива се броят на пръсти. Предлагам всеки, който има време и желание да сподели тук къде в София или в страната е виждал такива автомобили. Мисля че тази информация би била полезна за всеки, който харесва тези модели. Благодаря Ви предварително.

  2. #2
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    montana
    Posts
    5

    Default adj

    трябва ми спешно ляв шенкел за алфа ромео Gulietta двулитрова пишете ми на miss_jecky@abv.bg 0884257185


    -------------------------------------------
    Писането не кирилица тук е задължително!
    tarsq chasti za alfa romeo gulieta 2.0 nai veche desen shenkel i generaciq s kolektorite

  3. #3

    Default Re: Alfa Alfetta & Giulietta

    Quote Originally Posted by Peter Panov
    Здравейте,
    Много ми хареса една от предишните теми свързана с Алфа 6. В нея някои членове на клуба споделиха за това, къде в София са виждали такива автомобили. Прави ми мпечатление, че доста по-популярните по принцип Alfetta и Giulietta от тези години също вече много рядко се срещат по нашите пътища, а запазените и хубави такива се броят на пръсти. Предлагам всеки, който има време и желание да сподели тук къде в София или в страната е виждал такива автомобили. Мисля че тази информация би била полезна за всеки, който харесва тези модели. Благодаря Ви предварително.
    Е, аз имам Алфета! Виж Alfetta 2.0 Reload

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •