Results 1 to 3 of 3

Thread: mp3 player

  1. #1

    Default mp3 player

    Дайте съвети какъв mp3 player да сложа на alfa 147. Искам да имам място където да си сложа флашка и по възможност 3.5mm audio plug и bluetooth. Не ми трябва телевизор, може и да е нещо и за запалката но да не грози, защото аз имам плеър с касетка оригинален с колата обаче касетки и дискове вече не се ползват и искам да имам място да сложа флашка или от телефона по някакъв начин да пусна нещо в колата. Стандартните mp3 player-и са с различна големина от оригиналния и мисля че ше бъде грозно. Дайте идеи.
    Last edited by theimmortalbg; 22-05-2013 at 15:44.

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    София
    Posts
    151

    Default

    Quote Originally Posted by theimmortalbg View Post
    Дайте съвети какъв mp3 player да сложа на alfa 147. Искам да имам място където да си сложа флашка и по възможност 3.5mm audio plug и bluetooth. Не ми трябва телевизор, може и да е нещо и за запалката но да не грози, защото аз имам плеър с касетка оригинален с колата обаче касетки и дискове вече не се ползват и искам да имам място да сложа флашка или от телефона по някакъв начин да пусна нещо в колата. Стандартните mp3 player-и са с различна големина от оригиналния и мисля че ше бъде грозно. Дайте идеи.
    Ами какъв ти е телефона, моя има FM transmitter и е доста удобно. За някои телефони може да се вземе отделно, а има и трансмитери от USB stick които се включват в запалката.

    Друга опция е USB/AUX вход който се закача за оригиналното стерео и се разпознава като CD Changer. Някъде из форума се коментираше, разрови се.

    Трети вариант е да си вземеш player какъвто ти харесва и за конзолата се взима една рамка за да не стои грозно, примерно http://www.caraudiodirect.co.uk/con-...romeo-147.html

  3. #3

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •