Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27

Thread: ей толкова остава да си взема GTV, убедете ме pls !

  1. #1

    Default ей толкова остава да си взема GTV, убедете ме pls !

    та така... четох, четох, слушах и пак четох, пробвах 1-2 гтв-чки и ми харесаха... просто ми паснаха на душата. страхотна колица.

    един ми е въпроса обаче.

    може ли да се барне двигателя че мощността да стигне до 170-180 коня ? 215 км/ч просто ми се струва не достатъчно на фона на това което съм свикнал и ми се ще ако си взема да мога да я изцеда поне до 240.

    та това според вас възможно ли е и колко ще ми струва, и заслужава ли си.

    дори и да не е възможно най-вероятно ще си взема гтв, "мадамата" е просто 6 точки

  2. #2

    Default

    айде бре 12 прочитания никакъв отговор още :P

  3. #3
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Може да се докарат почти 170 коня от тази кола без много екстремен тунинг И мисля че 240 няма да са и проблем
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Може да се докарат почти 170 коня от тази кола без много екстремен тунинг И мисля че 240 няма да са и проблем
    а за колко пари си говорим, ако имаш някаква идея ?

    и още нещо. още се чудя дали да е спидер или ГТВ, казаха ми че спидера лек се усуква шасито но пък това спомага за добрите завои защото има добро сцепление, но пък гюрука не бил много добър и много тракала. съвет ?

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Posts
    76

    Default

    аз продвам моята, ако искаш я виж, ако си от София
    ALFA ROMEO GTV

  6. #6
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev
    Quote Originally Posted by Bobo
    Може да се докарат почти 170 коня от тази кола без много екстремен тунинг И мисля че 240 няма да са и проблем
    а за колко пари си говорим, ако имаш някаква идея ?

    и още нещо. още се чудя дали да е спидер или ГТВ, казаха ми че спидера лек се усуква шасито но пък това спомага за добрите завои защото има добро сцепление, но пък гюрука не бил много добър и много тракала. съвет ?
    Ами първо си купи колата да видим точно коя модификация ще е после че ти кажа какво и за колко може да се направи

    Относно Спайдера тва за усукването ми звучи зверски глупаво - за гюрука нека споделят колеги с такива
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by JOVANI_1974
    аз продвам моята, ако искаш я виж, ако си от София
    не съм от софия, но ако не я продадеш до 2 седмици ще дойда да я видя, че имам работа натам


    а някое линкче към снимки и още инфо ? мерси


    PP: видях я, някоя снимка отстрани имаш ли, и по-конкретно по-близо до калниците ?

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev
    Quote Originally Posted by Bobo
    Може да се докарат почти 170 коня от тази кола без много екстремен тунинг И мисля че 240 няма да са и проблем
    а за колко пари си говорим, ако имаш някаква идея ?

    и още нещо. още се чудя дали да е спидер или ГТВ, казаха ми че спидера лек се усуква шасито но пък това спомага за добрите завои защото има добро сцепление, но пък гюрука не бил много добър и много тракала. съвет ?
    Ами първо си купи колата да видим точно коя модификация ще е после че ти кажа какво и за колко може да се направи

    Относно Спайдера тва за усукването ми звучи зверски глупаво - за гюрука нека споделят колеги с такива
    звучи ти глупаво, но всъщност това е бил ефект който дизайнерите на колата са искали да постигнат всъщност по случайност се е получил и те са го доразвили, и е една от най-стабилните къси бази във къси и остри завои дококото знам

  9. #9
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    [quote=Stoyan Georgiev]
    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by "Stoyan Georgiev":1621ztxd
    Quote Originally Posted by Bobo
    Може да се докарат почти 170 коня от тази кола без много екстремен тунинг И мисля че 240 няма да са и проблем
    а за колко пари си говорим, ако имаш някаква идея ?

    и още нещо. още се чудя дали да е спидер или ГТВ, казаха ми че спидера лек се усуква шасито но пък това спомага за добрите завои защото има добро сцепление, но пък гюрука не бил много добър и много тракала. съвет ?
    Ами първо си купи колата да видим точно коя модификация ще е после че ти кажа какво и за колко може да се направи

    Относно Спайдера тва за усукването ми звучи зверски глупаво - за гюрука нека споделят колеги с такива
    звучи ти глупаво, но всъщност това е бил ефект който дизайнерите на колата са искали да постигнат всъщност по случайност се е получил и те са го доразвили, и е една от най-стабилните къси бази във къси и остри завои дококото знам [/quote:1621ztxd]

    Сега ми звучи интересно дай източника на тва инфо
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  10. #10

    Default

    " There are many complaints that the Spider is displeasing to drive around tight corners, however the subtle flexing of the chassis improves grip and is a very rare feature. The Morgan is the only other car to share this feature. This flexing of the car can scare less able and less experienced drivers. "


    другото което съм чел е от немски и английски списания от преди няколко години

  11. #11

    Default

    http://www.mobile.de/SID1CES4Q9ry1UyPw8 ... 258764949&

    според вас тази как е като характеристики ? писах му на човека със допълнителни въпроси, кажете според вас какво трябва да го питам също, и май май трябва да купувам самолетен билет до германия

  12. #12
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Акциза е дебел и тази кола ще стъпи предполагам над 15000 лв.
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  13. #13

    Default

    15000 ? що толкоз много ?


    в смисъл.. тя колата като е 6000 лв, едва ли акциза ще е почти 100% от цената ?

    или може би заради големия двигател, ли ? не разбирам, пояснете плс

  14. #14

    Default

    колега,

    в Мобиле.бг имаше преди митнически калкулатот, който ти пресмята точно всичко ама нещо сега не работи. иначе силно се съмнявам че митото ще е толкова високо. дори и да е 100% от стойността на колата пак ще ти се върже на 12-13 000 лв което не е много за такава кола. потурси в нета колко е акциза точно. ГТВ-то изглежда много добре, а и с тези коне ще е лудница! аз съм карал едно 2.0 турбо, за което собственика казваше че е доработено и е около 220 магарета и направо е извънземно!!! колата става убиец! поздравявам те за избора и се надявам като я вземеш да я покажеш

  15. #15

    Default

    колега,
    по мои сметки и пресмятания по информация от нета акциза за тази кола ще е 9256,68 лв. + 6000 лв цамата кола = 15256,68 лв


Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •