Results 1 to 3 of 3

Thread: Каква е тая тубичка?

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    48

    Default Каква е тая тубичка?

    Значи наскоро си взех една алфичка и предишния собственик ми беше завещал една тубичка, която не мога да я разбера каква е.. рових по нета - не мога да намеря такова йивотно.. Мойе и да е правена, аз много много не разбирам и се чудя дали някои от вас ше мойе да помогне?
    Има сащата облицовка като багайника(доста странно) Отстарани е закачено с болтчета метален надпис - Blitz Power Notebook!
    А на говорителя отпред пише Challenger XBass???
    Аз съм невея и саялявам ако ви питам нещо глупаво Ако някои знае да кайе стаа ли нещо от нея или само за колорит ми я е продал? Не съм я връзвал още че не съм решил какво точно да правя! Благодаря предварително за отговорите!
    97' Alfa Romeo GTV TS - 2000

  2. #2
    Старши алфист botsos's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, кв. Лозенец
    Age
    39
    Posts
    672

    Default

    Колега, дай няколко снимчици. Ако може и на характеристиките на говорителите (ако можеш да ги снимаш, разбира се). Иначе, ако си от София, може да се срещнем някой ден и да я вържем на мястото на мойта, да видим става ли за нещо.
    Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed '00
    Alfa Romeo 155 1.7 T.S. '94
    Alfa Romeo 90 2.0 '87

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    48

    Default

    Колега нямам възможност да я снимам, иначе бях до един разбирач и каза че е некфа слаба ракия! ама нищо де засега ще ми жърши работа.. Искам да ви попитам.. значи отпред ми свирят добре колонките ама задните изди6ат.. и тряа да зема 2 задни и един усилвател.. човека ми препоръча Herz колонки със усилвател blaupunkt! Дали ще изкарат и некущ бас тия колонки или само на тая умрела туба тряабва да разчитам? Кажете за тия пари има ли по добро от Herz??? Мерси!
    97' Alfa Romeo GTV TS - 2000

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •