Results 1 to 13 of 13

Thread: Търся си 155-ца и отделно мнение за една, която вероятно още се продава

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Виж сега...тръгнал си да купуваш над двадесет годишна кола и няма как да е в топ състояние, трябва и ти да вложиш нещо в нея....дали ще е боя, ремонт на окачване или двигател, сам си избираш, иначе отиваш в музея край Милано и се пробваш да ти продадат някоя......
    До твойте изисквания се доближава колата на Alfa User ....питай го дали не е решил да се раздели с нея.....
    Тази от Берковица се продава от близо две години.....не, че моята не я продавах и аз толкова време.....но това с богатият предишен собственик ми звучи тъпо.....и в Италия да идеш и където и да е в Европа, ако колата е в топ състояние, цената ще е много по висока отколкото тук...но както и да е, просто споделям......
    Успех в търсенето....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #2
    Болен алфист pace's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Перник
    Age
    43
    Posts
    1,018

    Default

    1,9тд го карах 6 години,много съм доволен,нисък разход никаква електроника и ако мотора си е ок за тия 90 коня си върви повече от добре...лично аз бензинова Алфа не бих си взел...продадох я на части защото попаднах на 'майстор'
    Alfa 155 1.9 TD- EX
    Alfa 166 2.4 JTD-EX
    Alfa 156 2.4 JTD-EX
    Mercedes Benz E 320 cdi

  3. #3
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,586

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ...
    До твойте изисквания се доближава колата на Alfa User ....питай го дали не е решил да се раздели с нея.....
    ...
    Брат, недей да богохулстваш така!!! Да се разделя с моята 155 означава да си изгубя лицето и сърцето ...
    Иначе да, доближава се до идеала за покупка на колегата. Реално ако трябва да я продам - няма да му хареса цената, ама хич!!!
    Колкото за ходенето до Италия - цените на читавите 155 там започнаха да скачат бързо, и също не са добре за джоба ни.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  4. #4
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Брат, недей да богохулстваш така!!! Да се разделя с моята 155 означава да си изгубя лицето и сърцето ...
    Иначе да, доближава се до идеала за покупка на колегата. Реално ако трябва да я продам - няма да му хареса цената, ама хич!!!
    Колкото за ходенето до Италия - цените на читавите 155 там започнаха да скачат бързо, и също не са добре за джоба ни.
    Знам, че е така....аз като си продадох легендата все едно ми отрязаха едната ръка но си оставих една отворена врата...., лицето си го губя като се напия...))....но сърцето, вече и жена не може да ми го вземе.....но да знаеш, все някога идва момента....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •