Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: настройки на аудиото

  1. #16

    Default

    Ще може ли да ми дадете линкове към темите,че нещо нищо не намирам. Излизат ми само теми за карти за навигацията,а за ъпдейт не намирам нищо
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150hp

  2. #17

    Default

    Това е една от темите

    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...E3%E0%F6%E8%FF

    От пост 45 надолу, обърни внимание на пост 57,има линкове към други теми. Трябва да прочетеш и разбереш какво се прави, не е сложно. Аз го правих отдавна и не помня, но имам инсталацията, мога да ти пратя файла, също и за английския език, защото го няма. Общо взето ти трябват два празни диска и да знаеш какво се прави.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  3. #18
    Запален алфист bobi_kz's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Казанлък/София
    Age
    35
    Posts
    883

    Default

    Колеги, да не пускам нова тема имам едно питане има ли настройка при която като се включи парктроника музиката да се намаля автоматично?
    -------------------------------
    ALFA ROMEO 146 1.8 Twin Spark with head from QV - EX
    ALFA ROMEO 159 1.9 JTDm 16V , 150+++

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by bobi_kz View Post
    Колеги, да не пускам нова тема имам едно питане има ли настройка при която като се включи парктроника музиката да се намаля автоматично?
    Май няма или поне и аз не съм открил още вариант,иначе няма да е лошо,нещо много почнах да му се доверявам на тоя парктроник.....кога ли ще се намъндрахерцам някъде .
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  5. #20

    Default

    А бре вие доста силна музика слушате явно ...


    Парктроникът си пищи доста, а и отделно има визуална индикация за разстоянието на малкото табло...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  6. #21
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    Plovdiv
    Posts
    16

    Default

    Индикацията на някой автомобили не е пусната.Аз се наложи да си я включа през МЕС.Колкото до ъпдейта,колега ако си от Пловдив или имаш път насам пиши ще ти помогна,скоро се занимавах с това и дисковете ги имам.

  7. #22
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Относно индикацията за парктроника, мисля че става само на автомобили с предни и задни датчици. При мен са само задни и неуспях да я подкарам. Прокси, мрокси, неще и неще.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Относно индикацията за парктроника, мисля че става само на автомобили с предни и задни датчици. При мен са само задни и неуспях да я подкарам. Прокси, мрокси, неще и неще.
    Може, може.. И аз съм само със заден парктроник и я пуснах.. Само не си спомням дали отметката се отнасяше за навигацията(понеже съм със) и тогава излезе всичко и на малкия екран между уредите.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •