Results 1 to 2 of 2

Thread: Заслужава ли си?

  1. #1

    Default Заслужава ли си?

    Проблема е следния:от дълги не минава на къси.В ауто италия ми казаха,че проблема е от лоста за управление които не е малка сума (около 600),чаках 2 седмици доставка и в крайна сметка не е това проблема.Последно съмнение остава в борд компютъра,който е още по-сериозна цифра.
    Въпроса ми е следния да рискувам ли с някой 2ра употреба и от къде да съм сигурен,че ще е читав или да поръчам чисто нов който е 1к+ заслужава ли си за кола струваща 3.5к (147фейса).
    Каква е процедурата след поръчване на борда,настройки,имобилаизери и т,н?Около каква сума излиза всичката тази занимавка?Ако имате опит споделете.

  2. #2
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,786

    Default

    Имало е начин с едно просто измерване да се установи с вероятност 100% дали проблемът е в ръчката или не е.

    Както и да е - скъпичко е излязло това предположение.

    Преди да правиш други разходи, базирани на подобни предположения, размърдай и почисти означения конектор "D" от боди компютъра:



    Ако това не помогне, трябва да се премери, какво е напрежението на неговия пин 4 (проводникът би трябвало да е син със жълта ивица), когато са пуснати дългите и колко е то след като се превключи от дълги на къси. Измерването трябва да се направи в работна ситуация - без да се изключва конектора.

    Казвам всичко това, защото може да се окаже, че причината не е нито в ръчката, нито в боди компютъра.
    Last edited by ecotronic; 06-07-2018 at 17:01.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •