Results 1 to 3 of 3

Thread: Търся: Преден панел (MP3 - размер)

  1. #1

    Default Търся: Преден панел (MP3 - размер)

    Здравейте,

    Търся да купя втора ръка (в краен случай заменя) преден панел с размерите на MP3 модула. Аз имам този с размерите на навигацията, но тъй като смятам да сменя оригиналата навигация с "after market", която е с другия размер ще имам около 1-2мм неприятен луфт.

    Аз разгледах няколко обяви от автоморги, но панелите бяха в доста окаяно състояние и за съжаление не успях да си намеря в "приличен вид".

    Моля, ако някой има предложения и/или може да ме насочи към място където да закупя такъв панел ще бъда благодарен.

    Благодаря предварително.

  2. #2
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Аз успях да намеря сравнително запазен комплект от OLX който се нуждае от малко освежаване. Иначе вариантите ми бяха да купя каквото е налично в някоя морга и да го подобря - с качествено пребоядисване, хидрографика, тапициране или облицоване с истински карбон.

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by marin_mv View Post
    Аз успях да намеря сравнително запазен комплект от OLX който се нуждае от малко освежаване. Иначе вариантите ми бяха да купя каквото е налично в някоя морга и да го подобря - с качествено пребоядисване, хидрографика, тапициране или облицоване с истински карбон.
    Успях да намеря много запазен и вчера го монтрах. Не ми се наложи да правя освежаване. Сега мисля да пусна моя за продан, но трябва да направя няколко снимки.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •