И така. Пак странности с Алфата. Значи колата е бензин 120 коня (1.6 t.spark). От известно време като я покарам малко и я изгася за малко така, че да не изстине не иска да пали. Върти и дотам. Като е гореща няма проблем. Като е студена също. Но като е някъде по средата не иска. Трябва да я изчакам да изстине. По тая логика може проблема да се е появил и зимата, но като е изстивала бързо няма как да съм разбрал. Първо си помислих да не е бензиновата помпа или релето на помпата. Но я чувам, че издава звук. Странното, е че грешка записва само ако въртя до откат и то чак като запали. После като спра и я загася и я запаля 2-3 пъти грешката изчезва. В случая колата е на 90 градуса и пали винаги. Лошото е, че с този проблем трябяа да спирам поне за час. А лятото не знам. То, че ще се ходи на доктор е ясно. Нямам с какво да прочета грешките, но може и те изобщо да нямат връзка. Все пак като въртя като побъркан само от пада на напрежението abs-а и другите електроники се ошашкват. И тъй като проблема е гаден затова първо да питам тук. Все пак ако не въртя много, а след 2-3 опита просто я оставя да поседи дори не светва check-а. Последно ми сваляха картер за заварка. Освен тогава да са разбутали нещо. Ламбдите за сега ги изключвам, защото те веднага ще дадът грешка. Ако се сетите за нещо давайте идеи да тествам по празниците. И после на доктор.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk