Quote Originally Posted by PetarD View Post
Благодаря! Никак не е перфектна, но си личи че не е изпускана до толкова, че да не си заслужава да се спаси. За тея пари си е ок. Най-важното е, че не е удряна и купето не е криво. Ръждата е на нормалните места около калниците отзад, обаче за това вече налях пари и сега е перфектна, с чисто нови панели около калниците отзад. Двигателят също никога не беше отварян, което e добре и даже има шанс да е на оригинални 200 000 км. Навих се да му правя основен ремонт, защото е имала газ и гореше много масло като я понатисна. Бутала и всичко имаха много нагар по тях. Обаче коляновият вал и гърбиците са перфектни и си казах и без това сме го отворили- ще сменим всичко поне да пази оригиналната компресия. Някакви семеринги на скоростите бяха за смяна също, защото губеше течност. Ремъци, ролки, водна помпа, гарнитури на капака, свещите- всички тея неща също трябваше да се сменят и така...
Накрая колата ми излиза на парите на една 159 в "перфектно състояние" от Горубляне. Само че от тея 159 не мога да си харесам двигател, който да ми допада и може някой да си помисли, че съм луд, или лъжа, но 155 според мен се кара по-приятно от 159, някак по честна и директна е. А и се усеща по-лека.
В крайна сметка, резултатът е, че от две Алфи пак нямам такава в движение
нормално за кола на тези години да не е перфектна но има база ...тези коли заслужават реставрация и пазене защото са на изчезване
Километрите са реални давам гаранция за това на 100% Браво за ентусиазма който имаш за колата,почти не останаха хора който да имат желание да възстановяват такива коли
Поздрави
Петър