Results 1 to 2 of 2

Thread: Алфа 159 Интериор - въпроси.

  1. #1

    Default Алфа 159 Интериор - въпроси.

    Здравейте колеги,

    От днес вече и аз съм един от вас след като станах горд (надявам се) собственик на 159 Sportwagon 1.9 JTDm.

    Имам един въпрос и/или препоръка относно детайлите на интериора,които за жалост са една идея износени. Бихте ли ме насочили към ефективен метод за "подмладяване" на визията им и в частност ринговете посредата на таблото,дръжките на вратите отвътре и конзолката за сваляне на прозорците/регулиране на страничните огледала ?

    И за да не забравя салонът е изцяло светъл.

    Очаквам с нетърпение съветите ви!

  2. #2
    започва да се пристрастява powerf00l's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Варна
    Posts
    35

    Default

    Металната част около ринговете на централната конзола се сваля сравнително лесно и при мен я пръснаха заедно с тази около скоростния лост и металната вложка на волана с боя с цвета на колата (моята е стоманено сива) и стои страхотно.

    Пластмасовите части по вратите се свалят и със сериозна доза търкане се сваля гумираното им покритие, което е всъщност е износено и като се пръснат със спрей стават като нови.

    Моята като я взех лятото имаше доста уморен интериор (кожата на салона за щастие е в отлично състояние), но след тези интервенции и претапициране на скоростния лост и подлакътника стана практически като нов. Така че спокойно, всичко се оправя и като светне е голям кеф

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •