Results 1 to 15 of 17

Thread: 147 светва фаровете при изваден ключ... понякога

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default 147 светва фаровете при изваден ключ... понякога

    Здравейте!
    Имали ли сте проблем със светване на фаровете при изваден ключ, преди да се опитате да заключите колата? Аз не гася, понеже гаснат автоматично и никога не е имало проблеми, но напоследък забелязвам подобен проблем понякога и вече втори път нямам ток да запаля.
    Трябва отново да дам на контакт и да ги изгася или дори да не ги изгася, колата си ги гаси сама след като съм подал контакт повторно. Но явно понякога оставя някакви консуматори включени. И съответно за втори път ми е изцедила акумулатора с това след като е стояла загасена с часове.
    А иначе признак, че е наравило тази грешка е, че дори като се опитвам да паля след това, със загасени фарове и нямам ток да запаля, фаровете мигат, докато се опитвам да паля. От какво може да е това?
    Първият път, като се случи, ми подаде ток един мерджан и запалих. Пак беше доста студено. Сега един хуйндай се опита да ми подаде, но не успях дори да завъртя.
    На електричар за оттечка или на диагностика на компютъра за грешка да се ходи? А че акумулаторът може да е заминал е ясно, но той не гаси фаровете сам. Каква марка акумулатор препоръчвате? Моята си дойде с Варта и 3г се държа прилично.
    Иначе откакто съм с диодните крушки, като съм я оставял навън вечер, понякога съм забелязвал, как понякога, часове, сшед като съм я заключил, присветват габаритите за малко, както когато е току що заключена, преди да изключи всички вериги и после сами изгасваг след около 30 секунди. Това няма как да се забележи с нормални крушки, защото те харчат доста повече и не присветват никога така.
    Last edited by novice; 25-01-2018 at 09:54.
    За какво му е на човек манекенка, като си има Алфа 147...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •