Results 1 to 9 of 9

Thread: Препоръчайте бояджия - София

  1. #1

    Default Препоръчайте бояджия - София

    Здравейте колеги,
    Понеже малко надрах издувката на задния калник и малко от вратата, искам да отида някъде да ми заличат драскотините. Наясно съм, че може да се помъча сам да ги залича, но не мисля, че ще го направя достатъчно кадърно.

    Та, може ли да ми предложите добър бояджия в София, който може да докара добре цвета ми (Grigio Stromboli Met 651)? Също така, ако имате опит с такива неща, ще бъда много благодарен, ако може да препоръчате и сервиз. Засега гледам всички говорят за Рок Енд Рол на Симеоновско.

  2. #2
    Газта е здраве LYBRAtor's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    236

    Default

    +1 за РокенРол сервиза. Имам личен опит с тях с 2 коли и съм доволен. Но си вземат 200лева на детайл за боя.

    Също мога да препоръчам Техно Колор Груп. Малко по евтини са, но също толкова добри. Поздрави.
    '05 E-class 3.0 24v LPG, '05 C-class 1.8 16v Kompressor Sportcoupe, '09 A-class 1.5 8v
    Ex:'07 147 1.6, '07 159 1.9 JTDm, '00 Lybra 1.9 JTD, '86 Delta GT 1.6, '04 C2 1.6, '97 Vectra 1.8, '97 Dedra 1.6

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Не знам точно какво са драскотините, но шанса някой от големите препоръчани сервизи да се навие да ги заличава е почти минимален - причината е, че в повечето случаи ефекта не се постига. Имаше една тема, в която беше писано за някакъв сервиз около Пазарджик, където заличават драскотини и правят частично боядисване на детайл, но не се сещам кой е.
    Имаш ли каско? Ако да, по-добре направо описваш щета и за боя.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  4. #4

    Default

    За жалост тепърва ми предстои да и правя каско но исках да оправя първо тези драскотини. Ще пробвам все пак в споменатите сервизи но все още не знам къде да отида да ми направят боята. Всякакви препоръки са добре дошли!

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Ако драскотините не са дълбоки и нарушен само лака, може да излезнат и с пастиране (доста по-евтин вариант). Ако пък са дълбоки отиди в някой от сервизите, там си имат и боята. Мога да препоръчам още няколко сервиза - Ато дъ бест ( или под друго име Зарко ауто) или Колор стил в Драгичево.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  6. #6

    Default

    Благодаря за отговорите!
    Отидох при Rock N' Roll и ми казаха, че ще може да се минат частично. Утре ще я карам и ще споделя после резултатите!

  7. #7

    Default

    Привет отново! Колата е като нова с частично заличване на три елемента и леко изчукване на раздувката на калника. Определено препоръчвам Rock N' Roll сервиз!

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Би ли споделил ориентировъчна цена на детайл ( за драскотините)?
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  9. #9

    Default

    Общо излезе 350 с изчукването и трите детайла, като заличването на един от детайлите искаше почти цялата задна врата да се мине. Другите два бяха по педя/педя и половина големи

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •