Results 1 to 5 of 5

Thread: Слагане на ксенон на халегоните?

  1. #1

    Default Слагане на ксенон на халегоните?

    Здравейте колеги, имам въпрос, как прекарвате кабелите на ксенона, че да влезнат в халогена? Дупчи ли се капачката на халогена? Някой ако има снимки да покаже как го е направил, ще му бъда благодарен!



  2. #2
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    Втори въпрос. Кога КАТ ще започне да налага предвидените в закона глоби за хора каращи с включени светлини за мъгла, когато такава няма?
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Alexanderbb View Post
    Втори въпрос. Кога КАТ ще започне да налага предвидените в закона глоби за хора каращи с включени светлини за мъгла, когато такава няма?
    Вече са сложени ксеноните! Ти не си напрягай мозъка с тия неща пич, нали на мен ще пишат глоба, а не на тебе! Халогените са настроени да не заслепяват, ако това е от значение, но все тая! Относно това на халогени карам постоянно от около 10 години и съм нямал проблеми, така, че спи спокойно! Принципа е или помогни или подмини!
    Last edited by grenlould; 13-08-2017 at 23:09.



  4. #4
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    Quote Originally Posted by grenlould View Post
    Вече са сложени ксеноните! Ти не си напрягай мозъка с тия неща пич, нали на мен ще пишат глоба, а не на тебе! Халогените са настроени да не заслепяват, ако това е от значение, но все тая! Относно това на халогени карам постоянно от около 10 години и съм нямал проблеми, така, че спи спокойно! Принципа е или помогни или подмини!
    Принципа е на мене да ми е готино ( че съм голям пич а не че има някакво значение за това как виждам), пък на тия срещу мен кучета ги яли. Ако светлината за мъгла (наричана от теб халоген) е настроена да свети добре е напълно безсмислено да е с ксенон. Много по-полезни биха били крушки с жълта светлина. А това че КАТ от 20 години не си върши работата е проблем не само на теб но и на всички нас.
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by Alexanderbb View Post
    Принципа е на мене да ми е готино ( че съм голям пич а не че има някакво значение за това как виждам), пък на тия срещу мен кучета ги яли. Ако светлината за мъгла (наричана от теб халоген) е настроена да свети добре е напълно безсмислено да е с ксенон. Много по-полезни биха били крушки с жълта светлина. А това че КАТ от 20 години не си върши работата е проблем не само на теб но и на всички нас.
    Така е колега, нека да не навлизаме в подробности, защото за това много хора се махнаха от форума и то говоря за истински алфисти. Аз питах едно, а си пишем за съвсем друго. Идеята ми беше да светят на долу и да си ги ползвам за дневни светлини, като в същото време да не-заслепяват хората и го постигнах това. Принципа трябва да е, ако искаш и можеш помогни, ако не искаш да помагаш, просто подмини темата. Излишно натоварване не желая, лек ден колега.



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •