Results 1 to 7 of 7

Thread: Малко помощ за фаровете на 147

  1. #1
    Запален алфист seepo's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    sofia
    Posts
    201

    Default Малко помощ за фаровете на 147

    Мисла да си сложа лупи ,сам ще ги монтирам но да не разглобвам 2 пъти фара само за размерите ,някои може ли да ми каже размери на лупата която да взема та да пасне на късите на 147 цата стария феис .Колко да е напред и колко е дупката кадето влиза лупата .Пък ако и дадете готини лупи които стават с сигура ще е супер (саитове-може чужди) мерси за хелпа.
    Last edited by seepo; 07-08-2017 at 21:52.
    Alfa 147 JTD+ & Alfa 159 JTD +

  2. #2

    Default

    Слагай 2.5" лупи. Ето как го слагат на фара на 147, но на клипо може да са и 3".

  3. #3
    Запален алфист seepo's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    sofia
    Posts
    201

    Default

    Да мен знам го тоя клип и как се слагат ма незнам точно какви да зема 2.5 а на пред колко даите например предложение за монтаж може и с линк .10Х
    Alfa 147 JTD+ & Alfa 159 JTD +

  4. #4

    Default

    Дупката си е стандарт. Що се отнася до дълбочината, махни крушката и пъхни една пръчка да отиде до стъклото, после измери и готово. Но е безмислено, както виждаш на клипа си влиза спокойно лупата. Ето ти ги в инчове размерите на 2.5" лупа, само си ги обърни в см.


  5. #5

    Default

    А от къде ги поръчвате тези лупи

  6. #6

    Default

    Вече ги предлагат в доста магазини и частни лица. Напиши в гугъл "Лупи за вграждане" и ще ти излязат много. Ако знаеш как да пазаруваш през ebay, виж и там, че са на по приемливи цени от повечето продавани у нас.

  7. #7
    Запален алфист seepo's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    sofia
    Posts
    201

    Default

    аз мисла от китаи да си ги поръчам ок мерси колега
    Alfa 147 JTD+ & Alfa 159 JTD +

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •