Results 1 to 5 of 5

Thread: Алфа Ромео 147 Бууст метър въпрос

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Sofia
    Posts
    6

    Default Алфа Ромео 147 Бууст метър въпрос

    Здравейте колеги, нов съм във форума на Алфа . Предварително се извинявам ако темата не е за този раздел, но още се ориентирам тук.
    Въпроса ми е следния: От седмица съм горд собственик на Алфа 147 1.9 16v JTD. Много съм доволен макар че има доста забележки. Някой от предишните собственици я е засилвал и към допълнение на това засилване има закачен бууст метър точно в дупката над запалката и пепелника. На мен не ми харесва там, пък и трудно се вижда. Има ли колеги с такива Алфи, на който да са сложили бууст метър, но на друго място? Искам да го преместя, но не ми се дупчи на този етап таблото за нова стойка. Може ли някоя друга снимка как е реализирано?
    Благодаря предварително!

  2. #2
    Мечтае за напомпана печка ScuderiaItalia's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    298

    Default

    Има едни отливки на колонката на вратата и там е може би най-удобното място за това нещо. Уреда истински ли е или е някое китайче? Ако не е на някоя добра марка по-добре го и свали, защото някои не мерят вярно.
    Alfa Romeo GT 1.9 16V JTD
    Lancia Musa 1.4i 16V Automatic
    Alfa Romeo 145 1.3 8V Boxer

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Sofia
    Posts
    6

    Default

    Quote Originally Posted by ScuderiaItalia View Post
    Има едни отливки на колонката на вратата и там е може би най-удобното място за това нещо. Уреда истински ли е или е някое китайче? Ако не е на някоя добра марка по-добре го и свали, защото някои не мерят вярно.
    Гледах ти тези стойки и мисля че наистина там ще стои най добре, обаче пък под пластмасата не стоят ли въздушни възглавници? Това ме притеснява за монтажа.Иначе уреда е от Илиенци, мисля че мери вярно. Сега нямам излишни пари, но живи и здрави мисля да взема на Дефи 60мм, на предишната ми кола бях сложил такива и са много хубави.

  4. #4
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    Quote Originally Posted by htp_vesko View Post
    Гледах ти тези стойки и мисля че наистина там ще стои най добре, обаче пък под пластмасата не стоят ли въздушни възглавници? Това ме притеснява за монтажа.Иначе уреда е от Илиенци, мисля че мери вярно. Сега нямам излишни пари, но живи и здрави мисля да взема на Дефи 60мм, на предишната ми кола бях сложил такива и са много хубави.
    Само от любопитство какво точно ще му гледаш на този уред и с какво ще ти е полезен? Видях че колата ти е новопридобита и както сам казваш с доста забележки пък ти нямаш излишни пари. Може би е по-разумно първо да инвестираш в по-важни елементи
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Sofia
    Posts
    6

    Default

    Quote Originally Posted by Alexanderbb View Post
    Само от любопитство какво точно ще му гледаш на този уред и с какво ще ти е полезен? Видях че колата ти е новопридобита и както сам казваш с доста забележки пък ти нямаш излишни пари. Може би е по-разумно първо да инвестираш в по-важни елементи
    Е така е, но под-а е 8 до 10 лева, не мисля че ще е такъв финансов проблем.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •