Results 1 to 12 of 12

Thread: долни носачи старлаин....

  1. #1
    Запален алфист alex052's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    софия
    Posts
    390

    Default долни носачи старлаин....

    Да имате предвид долните носачи на старлайн / на ауто кели/ мисля че така се казваха, при мен изкараха точно 7000 км. Та ако трябва да сменяте носачи не правете като мен глупави експерименти.........а тези който ме познават са наясно, че карам внимателно и си пазя колата. Лично според мен просто са си калпави.
    Няма невъзможни неща,просто има недостатъчно финансиране.
    156 1,8ТS-99 ......
    EX
    159 1,9 JTD-08

  2. #2
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Това е сбирщайн марка за всичко най-евтино нещо като ITN на евро 07. Най, най-евтините части това е единственото им достойнство..

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    А я препоръчайте читава марка за долни носачи...? Моите ги рециклирах, изкараха 25 хил. и пак сдадоха багажа, та мисля да ги сменям с нови. Един колега сложи TRW, но каза, че неговите изкарали 30 хил. км.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Това е сбирщайн марка за всичко най-евтино нещо като ITN на евро 07. Най, най-евтините части това е единственото им достойнство..
    На 166 имам горен носач ИТН. Сега е сигурно над 30 000 км и е без забележки. Поисках да го видя как изглежда, хареса ми и го купих. Не съжалявам. Предимството на тази марка освен цената е че няма кой да и направи фалшификат, купувам китайски оригинален носач на ниска цена, а не китайски фалшификат на известна марка на висока цена.
    Преди 1000 км сложих на една от колите предни амортисьори ИТН, за сега няма забележки.
    Ти имаш ли повече наблюдения за марката?
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Долна Митрополия
    Age
    48
    Posts
    342

    Default

    Според мен,от евтините марки ИТН карат най-много,май най си заслужават парите.Да не кажа и,че нямат разлика в качеството от Феби,Муг,Монро,Делфи и т.н.
    alfa 159 1,8 mpi/lpg

  6. #6
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Преди няколко години, когато бях със 156 гледах едни спирачни маркучи ИТН и ми стана чудно къде ли са произведени, тъй като от тях зависи сигурността на автомобила и са много важен елемент?По означенията върху тях открих производителя , който се оказа най-големиятпроизводител на подобни изделия в Китай!В сайта на същия бяха изброени автомобилните производители с които работи, като там присъстваха почти всички американски марки!!!Предполагам, че продуктите за тях не са с марка итн, а са директно с техните си марки -както рикамби?
    Last edited by stu; 22-07-2017 at 12:56.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  7. #7

    Default

    ИТН марка на Евро 07. Поръчваш си нещо на някой с твоя марка и ти го прави. Вероятно ползват различни производители. Амортисьорите струваха към 50 лв броя. На външен вид изглеждат идеални като изработка. Всички детайли бяха направени добре. Колата се държи добре с тях. Вероятно ще продължа да купувам от тази марка. Интересно ми е за други впечатления за марката.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  8. #8
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Преди 3 г. смених оригиналното радиаторче на парното (Magneti Marelli) с ITN. На вид беше качествено. До момента нямам проблеми с него. Струваше около 50 лв.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #9
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Долна Митрополия
    Age
    48
    Posts
    342

    Default

    Аз работя с Евро07 от 10 год,респективно и с ИТН,както казах и по-горе,от евтиното това най-си заслужава.
    alfa 159 1,8 mpi/lpg

  10. #10
    Запален алфист alex052's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    софия
    Posts
    390

    Default

    Нямам опит с ИТН...отворих темата за да не се излъже някой друг с носачи старлайн. Колкото до ТРВ....сега купих и смених долните носачи с такива.....ще видим, макар ,че имам резерви след като новите горни носачи на този производител се оказаха не чак толкова качествени, скъсаха тампони за 5 000 км.
    Няма невъзможни неща,просто има недостатъчно финансиране.
    156 1,8ТS-99 ......
    EX
    159 1,9 JTD-08

  11. #11
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Shumen
    Posts
    89

    Default

    Аз в последния момент се отказах от Старлайн носачи и вземах ИТН 220лв. долните и 90лв горни ,за сега е ок всичко но пробега е малък 2к . На старата ми кола 166 смених всичките носачи на веднъж с ИТН и колата за 25к. нямаше никакъв проблем. Само да вметна нещо повечето по евтини варианти не са алуминеви.

  12. #12

    Default

    Старлайн на Фиат Крома изкараха точно 8000км и шарнирите им взеха да скърцат брутално, когато позагреят. Изкарах така още 3-4 000, но на единия шарнира му направи голям луфт и ги смених. Като цяло цената им е такава, че може да се замислиш. Горе долу 1/3 от TRW.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •