Поредната драма с тази кола (за съжаление).
От 7-8 месеца съм с ксенон и наскоро започнаха проблемите. Изведнъж спря да свети десния фар и от сервиза (където е закупен и слаган) смениха първо крушката. Всичко точно докато не видях, че пак не свети. Това в рамките на два дни. През това време карах колата на къси разстояния и предимно в светлата част на денонощието и не съм следял какво става. Пак в сервиза където смениха тоя път баласта (всичко си го покри гаранцията). Пред сервиза всичко точно и тръгвам. Сега тук идва и кофти частта. Няма и 1км и виждам в колата пред мен, че прословутия десен фар пак не свети. Обратно към сервиза, обаче това път майстора казва: Сори смених всичко явно проблема е друг.
Като се прибрах си поиграх. Паля и пускам фаровете веднъж тръгне десния 3-4 пъти н иска. В случай че запали ако ги изключа и пак ги пусна (двигателят работи) само левия тръгва. За съжаление не успях да схвана има ли някаква логика в това кога ще тръгне и кога не. Та понеже аз съм скаран с всякаква електроника и хич не искам да ръчкам да предложите място/сервиз където могат да погледнат какъв е проблема и да го отстранят. Приемам също така всякакви предложения отностно неща, които мога да проверя и сам с оглед намирането на проблема (стига да е нещо лесно).
Поздрави