Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Покупка на 166, 2,4 жтд насоки

  1. #16
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  2. #17

    Default

    Здравейте колеги,решил съм да сменям голфа с с 166 2.4 136 коня .На снимките изглежда много добре а и до колкото подразбрах поддържан автомобил много ми хвана окото НО нещото което ме притеснява е консумативите на автомобила(окачването не го броя за него е ясно не е голф че да бягам по нивите с него ) интересуваме ремъци,ролки,масло.Навсякъде където прочетох освен тук е че смяна на тези консумативи идва над 2000 лв което не си струва за кола която е 2500!
    Та мисълта ми е имали нещо такова и до колко се доближава до това?
    Благодаря за вниманието

  3. #18

    Default

    Купиш ли си алфа и ...

    ================================

    А сега сериозно:

    1. https://t-auto.bg/комплект-ангренаже...-ar-34202.html

    2.https://www.autopower.bg/комплект-ан..._-d175c87.html

    Та за това което си чел - цена 450-600лв в зависимост от цената на частите. Може и по-малко, ама зависи .
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  4. #19

    Default

    Някой зверски те е излъгал. Обслужване на всичко по двигателя - от ангренаж, до ролки, филтри и масла - около 500-600 лв за части. Отделно за труда. Но наистина зависи откъде и какви части купуваш. Цените варират доста.Тъй че може и под 450 лв да паднеш. Но говорим за тотално обслужване за следващите 60 хил км. Но преди да купиш, гледай, покарай и тогава се хвърляй. JTD е много корав двигател, но зависи кой как и колко преди теб го е карал. Ако е обслужван правилно, спокойно си си надскача половин милион километра без грижи.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •