Results 1 to 11 of 11

Thread: Алфа 166 твърд маховик!?!

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Шумен
    Posts
    95

    Default

    Темата е старичка но да питам някой стигнал ли е докрай с тази интервенция че ми предстои и на мен. В Ланча форума имаше за Капа слагана кутия от дизел на бензинова и май се коментираше и нещо за премахването на демферния маховик. Капа 2.4 си е същия мотор все пак.

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    София Слатина
    Posts
    296

    Default

    Quote Originally Posted by kalin555 View Post
    Темата е старичка но да питам някой стигнал ли е докрай с тази интервенция че ми предстои и на мен. В Ланча форума имаше за Капа слагана кутия от дизел на бензинова и май се коментираше и нещо за премахването на демферния маховик. Капа 2.4 си е същия мотор все пак.
    Ако смяташ да си я караш,прежали едни 600-700 и приключваш.Миналата седмица го смених моя със друг от ударена кола,но почти нов.Все едно карам друга кола
    Lancia Lybra 2,4jtd 10V 103kw++

  3. #3
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by kalin555 View Post
    Темата е старичка но да питам някой стигнал ли е докрай с тази интервенция че ми предстои и на мен. В Ланча форума имаше за Капа слагана кутия от дизел на бензинова и май се коментираше и нещо за премахването на демферния маховик. Капа 2.4 си е същия мотор все пак.
    Нищо не става бате....:...те са го измислили....ако направиш твърда връзка, ще почне да ти страда силовото предаване, тампони ма мотор и т.н...жмела е голям....една голяма заблуда...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •