Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Алфа 147 Въпроси

  1. #16

    Default

    Колега, много се напъваш напоследък и се опитваш да кажеш нещо, ма не ти се получава за жалост.

    Човека пита, аз съм си дал личното мнение. Какво тролене те гони?
    По-скоро ти тролиш с постоянните си безсмислени и заядливи постове.

  2. #17
    GRID Autosport Friday's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    625

    Default

    Quote Originally Posted by Vasil1407 View Post
    ....и за правене са 4 врати,предна броня,заден десен калник.
    Приятелчето ми каза,че двигателя работел нормално до тук добре.Викнах тенекиджия той ми обяви 1300 лева да купи две нови врати и да оправи другите поразии и да пребоядиса цялата кола.
    Убеди ме тогава, че цялостно боядисване на колата, покупка на две нови врати с демонтажа и монтажа, изчукване, китосване и напасване за тези пари ще се направи качествено с качествени материали и в камера!

    Бях във филма преди два месеца и разпитвах за цялостно боядисване, като на две три места ми обявиха цени около 1,5к и то без материалите!

    Така, че нека автора сам си решава, аз си казах мнението!
    Last edited by tonov; 25-03-2017 at 09:29.
    Focus mk3 nafta
    Alfa Romeo 156 Sport Wagon 2.0TS|LPG

  3. #18

    Default

    Как да го кажа...Ако съм викнал някой,значи за мен този човек разбира.За да каже "ще я направя",значи наистина ще я направи и ще влезе в тези пари.Боядисването най-малко ме притеснява. За да я капарирам демек съм се навил на 80% да я взема исках да видя мнението ви,защото не съм карал Алфа до сега,но бях много впечатлен когато се качих в тази.

    Не очаквах като едно комюнити да се карате за глупости и да се биете из нета.

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by Vasil1407 View Post
    Не очаквах като едно комюнити да се карате за глупости и да се биете из нета.
    Нищо не си видял, помотай се един-два месеца тук и ще разбереш



  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Нищо не си видял, помотай се един-два месеца тук и ще разбереш
    Точно така. И все пак се радвам,че " зрънцата " ,които са склонни към конфронтации намаляват ...
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  6. #21
    Младши алфист dimitar156's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Location
    Бургас
    Posts
    12

    Default

    извинявам се но искам да попитам каде се намира номера на двигателя на алфа147 jtd,че преди дая закарам в кат трябва да баде почистен
    alfa romeo 156 1.9 jtd 105 kc
    alfa romeo 147 1.9 jtd 116 kc

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •