Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 104

Thread: Направа на ключ, за Алфа 147

  1. #1
    Старши алфист
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Пловдив
    Posts
    534

    Default Направа на ключ, за Алфа 147

    Здравейте алфисти.

    Новак съм, от съвсем скоро. Прегледах форума, може и да съм пропуснал темата, но търся информация, къде в Пловдив, мога да направя втори ключ, за Алфата? Че този дето имам, не му работят бутоните и се ползва допълнително дистанционно.

  2. #2

    Default

    Здрасти Алфисте,

    можеш да си поръчаш ключ в София, в Ауто Италия струва малко над 400 лв. с ДДС. Сега ще ме нападнат, че съм луд и че можеш да препрограмираш втора употреба такъв. Има достатъчно теми в тази връзка, но категоричен отговор за това кой програмира такива ключове и кои са Алфистите, радващи се на такъв ключ няма. Всичко написано в тези теми е бошлаф.
    Former Alfa owner.

  3. #3
    Старши алфист
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Пловдив
    Posts
    534

    Default

    Това е крайния вариант, дето ще го избегна. В София има ключари, дето правят това. Ама за Пловдив ми трябва.

  4. #4

    Default

    Доста често крайният вариант става основен...
    Former Alfa owner.

  5. #5
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Здрасти Алфисте,

    можеш да си поръчаш ключ в София, в Ауто Италия струва малко над 400 лв. с ДДС. Сега ще ме нападнат, че съм луд и че можеш да препрограмираш втора употреба такъв. Има достатъчно теми в тази връзка, но категоричен отговор за това кой програмира такива ключове и кои са Алфистите, радващи се на такъв ключ няма. Всичко написано в тези теми е бошлаф.
    ...
    Last edited by stu; 23-02-2017 at 18:07. Reason: .
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  6. #6
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Ами сподели тогава къде аджеба ти го направиха бошлафа?

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Здрасти Алфисте,

    можеш да си поръчаш ключ в София, в Ауто Италия струва малко над 400 лв. с ДДС. Сега ще ме нападнат, че съм луд и че можеш да препрограмираш втора употреба такъв. Има достатъчно теми в тази връзка, но категоричен отговор за това кой програмира такива ключове и кои са Алфистите, радващи се на такъв ключ няма. Всичко написано в тези теми е бошлаф.
    От друга кола ключ не ставаааааа

  8. #8

    Default

    Аааааа, Alex_26, недей така, че и теб ще те нападнат и обявят за еретик! Остави ги хората да живеят с мечтите - безплатни са и умират последни.
    Former Alfa owner.

  9. #9

    Default

    Пак се почна, нито един конкретен отговор.
    Пробвай с онези ключари в Баумакс.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  10. #10
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Ей това намерих за тези от Баумакс!
    Явно няма да е проблем да ти направят ключ?http://baukey.bg/ключ-за-alfa-romeo-147-изработка/
    Може пък да е бошлаф и до се наложи задължително да си купиш от АИ!
    Last edited by stu; 17-02-2017 at 21:26.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by stu View Post
    Ей това намерих за тези от Баумакс!
    Явно няма да е проблем да ти направят ключ?http://baukey.bg/ключ-за-alfa-romeo-147-изработка/
    Може пък да е бошлаф и до се наложи задължително да си купиш от АИ!
    Аз ходих при тези... искат задължително кода на ключа. Някакъв secure code ми казаха.. Явно този от представителството.

  12. #12
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Quote Originally Posted by zombiran View Post
    Аз ходих при тези... искат задължително кода на ключа. Някакъв secure code ми казаха.. Явно този от представителството.
    Явно и те са бошлаф и колегата ще се окаже прав
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  13. #13
    Старши алфист
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Пловдив
    Posts
    534

    Default

    Е нали се хвалят, че чели нещо от колата? Където и да съм гледал, всички това разправят. Свързват се с колата и четат някаква информация. Ама май, четата на Марко Тотев камбанките.

  14. #14
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Човека по напред ви е казал от къде,разбира се от Ауто Италия ! Другото е миже да те лажем, никой не може да направи свестен ключ за 147 !Парите са много но това е всеки кеф си има цена....иначе получавате китайска кутийка от 1€ с нещо вътре дето работи ден до пладне
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by Ghostface86 View Post
    Е нали се хвалят, че чели нещо от колата? Където и да съм гледал, всички това разправят. Свързват се с колата и четат някаква информация. Ама май, четата на Марко Тотев камбанките.
    Аз затова отидох при тези от Пловдив, понеже в сайта си точно това пишат. Но като отидох на място онзи ми вика.. "каквото и да правим ни трябва кода от представителството."

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •