Results 1 to 5 of 5

Thread: проблем с еърбег

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    Попово
    Posts
    79

    Default проблем с еърбег

    Здравейте колеги.Свети ми червената лампа на еърбега.Дава ми грешка 21/странична завеса от страна на шофьора/Не можах да отворя кутийката под шофьорската седалка,вътре в нея виждам една букса,но не можах да я извадя.Има ли някоя тънкост при отваряне на тази кутийка и дали правилно съм се насочил към проблема?
    Колата е алфа 156,1.9жтд,2003г.

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by Koko k View Post
    Здравейте колеги.Свети ми червената лампа на еърбега.Дава ми грешка 21/странична завеса от страна на шофьора/Не можах да отворя кутийката под шофьорската седалка,вътре в нея виждам една букса,но не можах да я извадя.Има ли някоя тънкост при отваряне на тази кутийка и дали правилно съм се насочил към проблема?
    Колата е алфа 156,1.9жтд,2003г.
    Ми не си се насочил правилно Отваряш багажника, в страни дясно на нивото на капачката на резервоара имаш малко капаче, отвиваш и трябва да ти се покажат 2 жълти кабела, там разкачаш буксите, пръскаш, прещракваш, чистиш, закачаш и триеш грешките, ако не бъркам нещо там ти е играта.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    Попово
    Posts
    79

    Default

    Благодаря,утре ще имам възможност да проверя и ще споделя.

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    Попово
    Posts
    79

    Default

    Прав си колега thecleaner.Точно из под това капаче излезе зайчето.След напръскване на буксата и изчистване на грешката лампата изгасна.Преди това пробвах с буксата под шофьорската седалка,но не стана.
    Last edited by Koko k; 06-01-2017 at 11:56.

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by Koko k View Post
    Прав си колега thecleaner.Точно из под това капаче излезе зайчето.След напръскване на буксата и изчистване на грешката лампата изгасна.Преди това пробвах с буксата под шофьорската седалка,но не стана.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •