Results 1 to 15 of 61

Thread: Задно окачване

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Тапишонка, дал съм линк от "ибея". Ако и това не е проверка, здраве му кажи. Весели празници!
    А аз пък дадох инфо от Tecdoc. Ако ebay е по-точен източник на информация, здраве му кажи!
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  2. #2
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:17.

  3. #3
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Това не означава, че моята информация е непроверена, а и е линк към не чак толкова неизвестен сайт.
    Но е неточна и объркваща, нали? За мен това е непроверена и неточна информация! И най-вече объркваща и подвеждаща! И аз не съм специалист по всичко, но нека не подвеждаме останалите, ако може! Благодаря!

    П.П. не само в Tecdoc може да се провери, и програмата дава инфо както за неоригинални части, така и за оригинални. А тоеа кой с колко пространство разполага на твърдия си диск, сори, но не е мой проблем!

    П.П.2 на който му тябва подобна справка, или си купва необходиния софт, или ползва други справочници (има, не е като да няма), или търси други начини. Но преди да се доверя на "ebay", проверявам по други начини дали е така!

    П.П.3 Извинявам се за редакциите, но пиша от телефон, и се стремя да бъда максимално ясен, но клавиатурата ми е малка, а пръстите не ме слушат много тези дни....

    П.П.4 И за да не бтда голословен, и разчитащ само на инфо "по документи", специално за хидр. помпа ще кажа, че се различава от другите по накрайниците, за което се извинявам на scarface, че го разигравах за смяната, но мямах време за игра тогава.

    П.П.5 Е*ати дългия пост стана, ама се изнервих за неща, които съм ги играл на живо, някой да ми дава акъл какво е прочел в чичо Гугъл, или в ибей, или където и да е... И не искам с никой да се заяждам, но ми писна в този форум да чета не юнения, а предположеноя! И за капак накрая един въпрос искам да задам:
    Има ли начин да се научим да пишем по реални случаи, а не по предположения и догатки? Една камара хора се чудят какво да правят по колите си, защото всеки, който изказва мнение е "майстор"... Да си чешем езиците в подобни теми, без да знаем какво пишем, си е чиста проба спам!!!
    Благодаря!
    Last edited by nblagoev; 01-01-2017 at 18:21.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •